Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátotokat/barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátotokat/barátnőtöket mennyi idő után, milyen indokból mutattátok be szüleiteknek?

Figyelt kérdés

A kérdés adja magát. Mikor jön el az a pillanat, amikor úgy döntötök, bemutatjátok barátotokat/barátnőtöket a szüleiteknek?


Illetve: meddig lehet "megúszni" a dolgot?

Mi az az idő, amit együtt vagytok, és még elfogadható, hogy még mindig nem találkoznak?



2016. ápr. 30. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ leginkább, hogy a szüleiddel laksz-e. Ha igen, akkor azért 1-2 hónapon belül illik hazavinni, és ha már hazaviszed, akkor kifejezetten illik bemutatni.


Ha külön éltek, de mondjuk egy hétvégére hazamenni a szülőkhöz megoldható (nem kell repülőre ülni hozzá például), akkor azért fél év - egy év között valahol már illik. Persze itt se tiltja semmi, hogy 2 hónap után hazavidd.



Konkrét példa, én kb 2 hónap után találkoztam barátom szüleivel, mert ők jötte meglátogatni a fiukat a szülinapján (egyetemisták vagyunk). Aztán egy hónappal később voltam náluk, mentünk a környékükön koncertre és náluk aludtunk. Meg nyáron is voltam náluk párszor. Ő egyszer találkozott a szüleimmel "semleges terepen", az én családom nem annyira az a bemutatkozós típus, ők annyira nem igénylik, mint az ő családja. De azért annak örültek, hogy látták, budapesti átszállással megy haza és ott egy napközbeni rendezvényen találkoztak egymással pár órára. Konkrétan nálunk karácsony után volt, akkor majdnem egy éve együtt voltunk már.


Szerintem az első bemutatást nem érdemes egy évnél tovább húzni, az már nagyon necces. De érdemes fél éven belül, ha megoldható. Ha jó a kapcsolat a szülőkkel és valószínűleg elfogadnák, akkor pár hónap.

2016. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 opened paradise ***** válasza:

Exemet félév után. Nem tudott hol aludni...:D

Barátnőmet kb. 3 hét után. De nem ilyen beszélgetősen,csak "Anya,ő ***,***,ő az anyám",aztán vittem tovább. Nem igazán van köze ahhoz senkinek sem,hogy kivel vagyok.


Attól függ,hogy miért akarod megúszni.

2016. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!