Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Unatkozom mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unatkozom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megszünt minden kapcsolatom minden lánnyal és a haverjaim (barátaim nincsenek) általában este érhetők el, így egésznap unatkozok, már MINDENT csináltam ma.. Jó nem mindent, de edztem, csináltam ebédet, rendet raktam valamennyire, tanultam valamennyit, néztem egy filmet is (mégegyet nem akarok, amúgyse akarok filmeket nézni már..) Megfogtam egy könyvet is, olvasnék szívesen csak itthon régi fos gyerekmese könyvek vannak, amiknek a nagy része németül íródott........ Tanuljak meg németül unalmamban vagy mi ._.

Semmi életem nincsen :(

Közben meg kattant módon nézegetem egy lány facebookját, hogy mikor szakít a pasijával és léphessek végre a színre, de már azt is kezdem unni 2 hónap után, már inkább megse nézem..


Onnan tudom, hogy unatkozom, hogy pótcselekvéseket csinálok, amik után valami ilyesmi játszódik le a fejemben : "ohh bmeg ezt most meg mért kellett, ettől csak mégjobban unatkozom, vagy ez is csak azt mutatja hogy mennyire nem tudok mit kezdeni magammal ._. "

Ehhhhhhhhhhhhh gondoltam ide illik a kérdés, mert az unalma oka pont az, hogy a kapcsolataim megszüntettem, mármint kialakuló kapcsolataim, illetve barátságaimat, mindegy azért írtam ide mert itt több ember van, ez van.

Ehhhhhhhhhh inkább megyek és hallgatok zenét, csak már azt is unom, mert napi 10 órában nagy részt azt csinálom..

18F


2017. dec. 2. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj, a német tanulás nem rossz ötlet!
2017. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A német tanulás tényleg jó ötlet :-)


Kezdd itt: [link]


Ha végeztél, akkor folytasd itt:


[link]


Ha mégsincs kedved nyelvet tanulni, akkor itt találsz olvasnivalót:


[link]


Hajrá :-)

2017. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már több mint egy éve várok egy lányra:'(
2017. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon kivagy ba$tya :D

Irogass ra random nokre,ugy ujra lesz kapcsolatod a haverjaidon kivul is.aztan kitudja,hatha alakul valami ;)

2017. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!