Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha tudom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tudom hogy sosem lesz barátnőm, de már nagyon egyedül érzem magam és unatkozom?

Figyelt kérdés

Meg már nagyon kanos is vagyok.


Hagyjatok az edzéssel meg a kondival úgysem fogok menni... Nem azért mert kiröhögnek, más okai vannak.


Nincsenek barátaim sem és nagyon nagyon unatkozom.

Egész nap csak az ágyban fekszem ha éppen nem vagyok suliban, nyáron meg mindig.


17 éves vagyok.


2016. febr. 25. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
mik azok a más okok? mesélnél róla? Mert nekifutásból azt mondanám hogy járj el sportolni, edzeni, vagy valami hobbit kezdj el, amit lehet több emberel űzni, közösségben. Felőlem akár templomba is járhatsz, vannak ilyen jó kis baptista közösségek, ahol tiszta lazaság van, meg sok a fiatal.
2016. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sportolok, de az csak fogyaszt amit nem akarok.


Tulajdonkeppen semmi okom nincs ra hogy ne menjek hanem egyszeruen csak " fobias" vagyok.


Keptelen vagyok elmenni.


Tudom hogy segitene, de egyszeruen nem..


Eddig sem kellettem a lanyoknak.

2016. febr. 25. 15:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és egyedül sportolok.
2016. febr. 25. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy alkalmas vagy egy komoly párkapcsolatra, ha még egy barátod sincs? A lányoknak is előítéletesek lesznek, vajon miért nincsen neki egy rohadt haverja! sem. Az más, mint a barát.

Először erre hajts rá..

2016. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!