Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szekálnak és ha ez kiderülne,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szekálnak és ha ez kiderülne, csak rosszabb lenne a helyzet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
9-es vagyok és sokat lógok az eggyel alattam járokkal mert oda valahogy jobban be tudtam illeszkedni. Ezzel gyakran szekálnak is de nem nagyon érdekelt eddig, de most egy kicsit elkezdett tetszeni az egyik srác és szerintem kölcsönösen (állítólag sokat beszél rólam, bár még nem sokat beszélgettünk). Viszont eléggé félek, hogy ez kiderül, mert akkor mindenki, (8. és 9. osztály) szekálni fog ezzel. Így is nehezen illeszkedek be... Mit tegyek? Ti a helyembe összejönnétek a sráccal? Ha igen, utána hogyan tovább?
2017. dec. 4. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül a többiek véleményét. Tedd azt amit szeretnél. A többiek még gyerekek,ezért viselkednek így. Ha tetszik a srác beszélgess vele,s ha úgy alakul nyugodtan járhattok. Ne hagyd,hogy mások véleménye befolyásolja az életed.
2017. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De itt a "mások" az mindenkit takar. :/
2017. dec. 4. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyire mindenkit? Az a srác kit kedvelsz is piszkál?
2017. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, ő nem. Szerintem inkább viszonozza az érzéseim.
2017. dec. 5. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én közelednék a sráchoz,de ha visszatart mások véleménye,s e miatt bem tudnál önfeledten boldog lenni vele,akkor hagyd.
2017. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!