Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt fejleszteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt fejleszteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem, és valószínűleg ez visszafele is igaz.Egy problémám van, hogy én facebook-on meg ilyen helyeken nem tudok beszélgetni, nem tudok kérdezni, de ha mellettem áll akkor simán tudok vele beszélni.Valamiért nem jönnek úgy a gondolataim ha nincs ott.Hogy tudnám fejleszteni ezt, hogy facebook-on is tudjak vele normálisan beszélni?Persze egy kicsit mindig tudok, de egyszer elfogynak a gondolataim.Pedig nem vagyok feszült.
2017. dec. 5. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy tudod fejleszteni,ha írsz valakivel fb-n. Nem feltétlen neki,egy havernak is lehet.

De ha nem megy,akkor beszélgess vele élőben. Úgyis az számít.

2017. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!