Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnám fejleszteni az...

Hogyan tudnám fejleszteni az angolom?

Figyelt kérdés

Februárba tervezek nyelvvizsgára menni viszont még nem érzem annyira biztosnak az angolom. Középfokú nyelvvizsgát akarok letenni. Iskolába 4,6os átlagom van már 3. éve angolból. Filmekből megértek egy keveset is, de nem annyira biztosan.


Írnátok olyan módszereket amikkel tudnám fejleszteni az angolom?


2017. okt. 23. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megteheted menj el tanárhoz, hogy felkészítsen, ha nem akkor a nyelvvizsga tételeit nézd meg, és próbálj meg az alapján készülni. Javaslom az 5 parc angolt is mert elég jóltudsz vele fejlődni. És én még azt csináltam, hogy minden nap kinyitottam véletlenszerűen a szótárt és megtanultam pár szót. Sok sikert a nyelvvizsgához!
2017. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!