Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön ha egy 17 éves fiúnak autója van?

Figyelt kérdés
Egyértelmű hogy nem arra akarok célozni hogy most csak ez számítson,de ha egy srácban láttok valami megnyerőt akkor jó pont-e.
2017. dec. 5. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom őszintén, hogy engem nem érdekel, az sem ha valakinek soha nem is lesz kocsija.
2017. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem "jó pont", de ezért nem fogom elutasítani.

Ez most iszonyat képmutatónak hangzott, de ez van :D


Gondolom azért nem egy vadiúj merciről van szó, hanem egy kb normál állapotú, pár éves autóról, amit továbbörökölt (személy szerint ezutóbbi jönne be jobban.) Bár ha tetszene a fiú, akkor úgysem autózni terveznék vele, szóval nem hiszem, hogy számítana. (Le leszek pontozva?)

2017. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem,őszintén örülök hogy kapok válaszokat.Szerencsétlen vagyok a párkapcsolatokban és állandóan azzal húzzák az agyam hogy na majd most biztos lesz. :D

Persze én mondtam hogy attól még ugyanúgy ronda leszek meg a többi negatív tulajdonságaim de mintha falhoz beszélnék.

2017. dec. 5. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy így fejezem ki magam, de pont leszarom :D Vannak a kocsinál sokkal fontosabb dolgok is. Most lehet valakinek akár BMW-je is, ha közben egy bunkó tapló.
2017. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az hogy autója van, még nem jelenti azt hogy vezetni is tud, úgyhogy amúgy sem ülnék be mellé. Egyébként semmit nem számít (persze van akinek igen), ha valaki csúnya, akkor nem szépíti meg a kocsija:D
2017. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem sem ez számít, például mostani barátomnak van és amúgy nem hátrány, hogy nem feltétlen kell 10x átszállnom, mert már ki tud jönni elém rövidebb távokra, de összejövésnél nem volt ez olyan fő pont, tehát ha nem lett volna neki akkor is ugyanúgy szeretném ahogy most.

Viszont amúgy ezzel szemben, ha már alapból bejössz vkinek, sztem nagyon szexinek találja majd ahogy ott ül melletted az anyós ülésen te meg vezetsz..(tapasztalat) mert nem tudom, olyan feelingje van.

2017. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! 17 évesen nekem egyáltalán nem jó pont, mert nagyon kis eséllyel vette meg magának, inkább anyuapu elkényezteti. Ha megdolgozott érte és ő fizette ki, akkor viszont azért jó pont, mert céljai vannak amikért tesz is.
2017. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert sok 17 éves azt hiszi, hogy attól, mert apuci alátett egy autót már VALAKI, és úgy is viselkedik az utcán.


Hány hírt hallani, hogy fiatalok haltak meg, mert a hülye kisgyerek azt hitte, tud bánni egy autóval. Ja, menőzni tudott, csak ugye ott az oszlop, a fa, etc.


Őszintén: én nem engedném a lányomat melléd, mert semmi tapasztalatod nincs.

2017. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd ha te kerested meg, akkor lehet, hogy tapsolni fogok. De most én azt nem tartom teljesítménynek, hogy a segged alá tolnak a szüleid egy kocsit.... :D:D Persze az üres fejű ringyóknak bejön, azoknál csak a külsőség számít, de ha tartalmas kapcsolat kell, akkor elvesztél.
2017. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!