Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kedvesen elutasí...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kedvesen elutasítani egy fiút? 14L

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,aki még óra közben is, khm hogy is mondjam szépen... jeleket ad... Már kezdem félre is érteni amiket csinál, és valahogy jó modorúan le akarom rázni, csak nincs ötletem hogyan. Valaki tipp?

(Légyszi ne írjátok,hogy adjak neki egy esélyt mert önmagában undorodom attól a sráctól)



2017. dec. 6. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Itt nagyban befolyásolja az a dolgokat, hogy milyen dolgokat csinál. Ha csak privibe szeretnéd, akkor megírhatod ott is, h miket csinál, amiket kezdesz félreérteni...
2017. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megírom :)
2017. dec. 6. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ hogy nilyen a srác.Ha érzékeny akkor kettesbe valahogy szépen körülírva.Ha nem annyira akkor csak mond a szemébe azt higy nem tetszel.
2017. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de valami olyanra gondoltam amivel beszéd nélkül tudnám éreztetni vele,hogy taka..

Mert nem mondta hogy tetszem neki, csak folyton próbál tetszeni nekem meg ilyen undi dolgokat csinál.. Azt akarom hogy hagyja abba..

2017. dec. 6. 19:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit erős volt hogy beszéd nélkül, szóval visszavonom így utólag :'D
2017. dec. 6. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Beszéd nélkül nagyon sok jelet lehet küldeni a másiknak, amit könnyen félreért. Legrövidebb és legegyszerűbb út az egyenes.

Négyszemközt beszéltek, hogy mások előtt ne legyen ciki neki és őszintén megmondod bántás nélkül, hogy nem akarsz az osztálytársi kapcsolaton kívül semmilyen más kapcsolatot.

2017. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiváncsivá tettél. Mi az az undorító dolog amit tud tenni és undorodsz miatta tőle? Bányászik vagy mi? :D
2017. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kecske1205205 válasza:

A fiú úgyis megbántódik, csak az a kérdés mennyire

Attól függ mennyire vagy vele kedves, hogy hosszan kifejted -e vagy csak azt mondod, hogy "nem" és hátat fordítasz

- az utóbbi miatt elég bunkónak gondolhat

Csak mondd el neki, ha nem érzel iránta semmit, és az plusz pont, ha azt mondod, hogy "de szívesen lennék csak a barátod" vagy valami ilyesmi

Remélem segítettem! 😊

2019. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!