Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordul veletek, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul veletek, hogy a kiszemelt lány akivel alakulgat a kapcsolat, néha tök kedvesen ír, néha pedig teljesen közömbösen?

Figyelt kérdés

Néha simán úgy válaszol, hogy "Ja", ezért inkább hagyom, de valamennyivel később pedig ő ír rám, tök életvidáman.

Valószínű, hogy a valami miatt nagyon rossz kedv az okozó, nem?

(És a legfontosabb, ilyenkor már szinte nem is tudom, hogy veszni lássam-e vagy csak mint ideiglenes letargia.)

Amúgy a delinkvens 14/l.


2016. márc. 15. 19:23
 1/6 Sahara :) ***** válasza:
Lehet,hogy amikor azt írja,hogy "Ja",akkor nem tud már mást írná,csak ezt,vagy éppen elfoglalt és bővebb válaszra nincs ideje.
2016. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet havibaja van. Nekem is volt ilyen, mindig normàlis volt, de egyszer nagyon be akart oltani, otthagytam, és 3 óra után rámirt hogy nagyon sajnálja, és sokat sírt miatta.
2016. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sahara :) ***** válasza:
*írni
2016. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Bárkivel elő fordul, nem is szabad olyankor erőltetni. Ha úgy esik le neked hogy baja lett, azzal semmi baj sincs, ha rákérdezel, talán örülne is neki. De amúgy meg te is inkább foglalkozz közben más dolgokkal is, az se jó ha minden másodpercben beszéltek.
2016. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fáradt vagyok, vagy rossz kedvem van, én se írok tök cukin regényeket. Mindenkinek lehet rossz napja 16/L
2016. márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van,buktam el igy tobb not is :D pedig az egyikkel meg parkban smarolas is megvolt,aztan egyre kozombosebb lett,es vegul osszejott valaki massal..akkor voltam 16eves.

Most ugyanez a helyzet haverom noverevel xd most epp mozifilmeket linkelget,maskor nem valaszol.es dontsd el,hogy nyiss-e,ajanld fel,hogy nezzetek meg azt afilmet,vagy hagyd..a noket nem lehet megerteni :D 18/f

2016. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!