Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne törjem össze a szívét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne törjem össze a szívét?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki szerelmes belém. Kb 1 hónapja elmondta, de nem válaszoltam neki. Előtte illetve azóta folyamatosan ölelget és arról beszél milyen jó lenne együtt, de én nem érzek semmit iránta. Nem mondhatom el neki, mert tuti kárt tenne magában azt pedig nem szeretném. Jó lenne egy olyan megoldás amivel nem töröm össze. Segítsetek légyszíves!

A fiú 13 én 14


2017. dec. 7. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki, nem tudsz mit tenni. 13 évesen nem hiszem hogy annyi vér lenne benne, hogy kárt merjen magába tenni, nyugi :)
2017. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban az élet csodaszép!
2017. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy még nem érzed úgy, hogy kész lennél egy kapcsolatra, még túl fiatalnak érzed magad.
2017. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Legyél határozott, legalábbis próbáld meg határozottan kifejezni hogy nem szeretnél tőle semmit. Én személyszerint csak a határozottságból értettem abban a korban. :) Nem mintha öreg lennék 16/f
2017. dec. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!