Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "barátnőm" lopja a pasim,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátnőm" lopja a pasim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még a nyáron megismerkedtem egy jófej sráccal akivel nagyon jol elvoltunk, ossze is jottunk, aztan a "legjobb baratnom" kikonyorogte hogy adjam meg neki a srac messengerét.. Megadtam..rossz döntés..elkezdtek beszélgetni, mivel ő olyan fiusabb lány így jol kijöttek..tul jol ami eléggé zavar, először megkértem hogy ne beszéljen vele de ezt nem értette meg, a sráccal összevesztünk és jelenleg eggyütt vannak..az a legrosszabb hogy a csaj az osztalytarsam.. , az orrom alá dörgöli..És miattuk is vagdosom magam..mit tegyek? (kérlek ne olyanokat írjatok hogy ha vagdosod magad hülye vagy mert annak több oka is van,köszi)

2017. dec. 9. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:D ne viccelj már, ha több oka van a vagdosásnak akkor nem hülyeség??

Akkor kérlek írd le mit szabad írnunk. PL: "hú ez de gáz, szerintem vágjál még kettőt magadon." Ilyesmit szeretnél hallani? Keress más divatot.

Jöhet a 0, privátot nem olvasok.

2017. dec. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek írtad oda, hogy vagdosod magad? A sztorin nem változtat.

Amúgy csak annyit tudsz tenni, hogy közömbös vagy irántuk.

2017. dec. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudod az okait a vagdosásodnak,de kérlek hagyd abba.


Annyiból még hibáztál hogy megpróbáltad eltiltani, az ilyen "megtiltom hogy..." nem hatnak pozitívan egy kapcsolatra. Ilyenkor megbeszélik a másikkal,hogy téged mi bánt, innen kiderül mennyire vagy fontos neki.

Ne szomorkodj miatta,hisz nem szeretett igazán. S valószínüleg a barátnődet is otthadja majd egy másik lányért.

2017. dec. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyi kellett nekik, hogy elforduljanak tőled, akkor a csaj soha nem volt a barátod, a pasi meg soha nem érzett semmit irántad. Tehát pont le lehet őket tojni. Tudom, mondani könnyű, de el kell kezdened így gondolkodni. A vagdosást pedig kérlek, hagyd abba, ezzel bünteted magad pedig nem te tehetsz róla. Ez a két ember pont összeillik, és egy pillanatra se hidd, hogy köztük nem lesz átverés, megcsalás, vagy elfordulás.
2017. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Tök egyértelmű helyzet, szabadulj meg mindkettőtől.


Amúgy meg: ha vagdosod magad hülye vagy.

Nem csoda hogy a srác inkább egy olyat választott, aki NEM vagdossa magát. Egy fiú nem tortát akar, hanem barátnőt.

2017. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom! Ilyet nem szabad tenni, hogy megadod a messengerét és nesze írkáljatok.

Elég sok fiú van a világban. És még mennyi fogja a szivedet összetörni. De közülük lesz 1 olyan aki igazán meghódít csak ahhoz elég sok idő kell.

Ő nem volt a barátnőd. Én akkorát dörgöltem volna az orra alá hogy ott bögi el magát a kispipéke.

És nem kell e miatt vagdosnod magad.

#be happy and don't worry:)

2017. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kinek kéne olyan lány akinek úgy néz ki a karja/combja mintha világháborús veterán lenne és így vallatta volna Dr. Mengele.

Nekem és még sok srácnak fontos az, hogy szép, sima bőre legyen egy lánynak, amit csodás érzés végigsimítani, nem pedig ilyen rücskös valami (ha balaset, az más).

Ráadásul full labilis vagy, lehetsz vagy 13. Egy tini fuckboyt lenyúlta a barátnőd, és most vége a világnak számodra, tudod mekkora gondokkal fogsz még szembenézni az életben? Mi lesz akkor, amikor egy hozzátartozód, háziállatod meghal? Mi lesz akkor, amikor 18 évesen sem sikerül pályát választanod? Szeppukut követsz el?

Inkább élvezd ki, hogy még gyerek vagy, és pár év múlva varrass egy tetkót a hegeidre.

2017. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat szerintem, de ez csak az en velemenyem, lehet csak en gondolom igy, en azt hiszem, sot tudom, vagy csak gyanakodom ra, de mint irt az en velemenyem miert nem oket vagdosod?
2017. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha el tudta lopni, hagyd hogy hadd menjem!

A vagdosás meg tényleg hülyeség, mintha magad alatt vágnád a fát :( ha azt meglátják a fiúk, csökkennek az esélyeid egy normális pasira

2017. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd az a p*csa is visszakapja egyszer,amikor majd tőle fogják ellopni.Ezen meg ne emészd magad.
2017. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!