Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim figyelembe se vesz a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim figyelembe se vesz a barátai előtt?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki egyben a pasim barátnője is.

Amikor együtt lógunk,úgy érzem a pasim folyton azzal a csajjal beszél,majomkodik meg ilyenek..Én kiközösítettnek érzem magam..

Ha valamiről elkezdek beszélni,akkor figyelembe se veszik.Olykor inkàbb csak hallgatok mert ők elvannak.

Valamelyik nap elhívtam pár barátnőm a városba és ott volt a pasim is meg a barátnőm.Elvoltak.

Erre a barátnőjeim azt mondták hogy a pasim nem is törődik velem meg hogy én ezt miért hagyom..

Amikor nem szólok senkihez akkor a pasim elkezd engem bantani hogy mi a **** bajom van meg hogy o nem ugy veszi eszre hogy en szeretem ot es mindig en vagyok a rossz..

Az is a baja hogy nem fekszek le vele 3 honap utan mindig ezzel bánt..

16/L



2017. júl. 25. 15:30
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Nem akarok nagyon profán lenni de a pasid egy s-ggfej. Nem csak azért, mert figyelmen kívül hagy más lányok előtt, hanem mert erőlteti a szexet.

Jobban jársz ha szakítotok.

2017. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Csak dugni akar, hagyd a fenébe.
2017. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ezek alapján szerintem is egy s3ggarc a barátod. Alapból ha szeretne, megértené, hogy még nem állsz készen a szexre, meg nem másokkal hülyéskedne, amikor te is ott vagy, főleg nem más lányokkal..

Nekem úgy tűnik, csak kihasznál. Én a helyedben szakítanék.

2017. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szedd a satorfadat mert seggggarc teruleten taboroztal
2017. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Offold ki.
2017. júl. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!