Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen szándékai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen szándékai lehetnek egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy lány, aki tudja, hogy tetszik nekem. Megkérdeztem tőle, hogy akar-e ismerkedni, de azt mondta nem, és mindig közömbös volt felém. De hirtelen elkezdett nyitottabb lenni. Köszönt nekem, kérdezett tőlem, mellettem sétált. És volt olyan is, hogy egy másik fiúval volt, és direkt nézte, hogy látom-e.

Szerintetek csak szórakozik velem, és kihasználja az érzéseimet? Vagy talán meggondolta magát velem kapcsolatban? Mennyi ennek az esélye?



2017. dec. 9. 15:09
 1/9 Unikornispata válasza:
47%
Féltékennyé akarja tenni a másikat.Vagy jó vagy matekból és lesni akar rólad :D
2017. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nyilván féltékennyé akar tenni azzal, ha másik fiúval van, és kíváncsi rá, hogy látom-e. De mi lehet ezzel a szándéka?
2017. dec. 9. 15:19
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Tipikus nőstény szindróma mikor a pasija nem szereti kellő képpen. Eszközként kezel téged, hogy féltékennyé tegye a fasziját. Ez egy szánalmas viselkedésforma. Oda se neki.
2017. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincsen barátja
2017. dec. 9. 15:30
 5/9 Unikornispata válasza:
Hogy érted,hogy mi lehet a szándéka?Ennyi a szándéka,amit írtunk...
2017. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te magad mondtad, hogy "egy másik fiúval volt". Ezek szerint már van fiúja csak te nem veszed észre. Egy fiúval egy nő nem szórakozásból jár a mai világban, valóban akar tőle valamit. Az számodra ismeretlen és tény és való hogy amit az imént említettem, hogy téged fel akar használni eszközként, azt nem véletlenül mondtam.
2017. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Annak a srácnak van barátnője :D
2017. dec. 9. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg a hűtlen. S a csajt próbálja meg befonni. Ebben az esetben már próbálkozhatsz, de kérdezz rá fontos dolgokra, mert sohase tudod meg hogy mi a helyzet. Ha kapcsolatban van, akkor hátrálj ki. Nincs értelme küzdeni mert akkor a csaj is olyan. Ha meg nem akkor próbálkozhatsz, de azt is óvatosan. Jó napot.
2017. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kedves kérdező, ne kreálj már kifogásokat kommentekben az ominózus lánynak, mikor itt mindenki érthetően leírta, mik lehetnek a szándékai, te pedig arra vagy kíváncsi. egyszerűen csak fogadd el, ne védd be, hanem lépj túl rajta, vagy legyél a játékszere. te döntésed.
2017. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!