Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 eves lany vagyok es a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves lany vagyok es a szinten 16 eves baratnom egyfolytaban a fiujarol beszel. Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nekem nincs baratom,nincs semmi szerelmi eletem de o be nem fogja a szajat mivel allandoan a baratjarol mesel.Mindenrol o jut eszebe meg szoba hozok valamit es a vegen arrol a gyerekrol beszelunk meg sokszor lekoppint miatta meg ilyenek..boki a szememet a csavo...Tavkapcsolatban vannak es volt olyan hogy lehivott magahoz en atmentem es hanyagolva voltam mert vegig azzal a gyerekkel beszelt..hiszen o hivott at de szart a fejemre..Utalom azt a gyereket mert atvagott mar engem egyes dolgokkal..hiaba szolok neki mindig kimenti magat hogy hat ezt csak ez meg ez miatt mondta de utana jon rola a duma ugyanugy.Higyjetek el nem vagyok feltekeny!Csak ez mar nagyon idegesito.
2017. dec. 9. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd a bunkó ne a csávót hibáztasd
2017. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohh es kihagytam hogy otthol mindig vele beszel telon,suliban is egyfolytaban csorog a telefonja,ha kimegyunk setalni,sutizni,fagyizni,moziba akkor is azzal a gyerekkel van lefoglalva.Szoros barati kapcsolat volt koztuk mikor osszejottek es mar regen is ot tartota a bestenek pedig volt hogy egy honapon at nem szamithatott ra..mindig en voltam az akire szamithatott es en soha meg egy koszonetet se kapok tole..nem ugy mint "ő"
2017. dec. 9. 16:16
 3/7 A kérdező kommentje:
A csavesz is egy nagy fsz..mikor az elozo baratjaval volt akkor is csabitgatta a lanyt mikozben engem meg rosseb tudja hany lanyt fuzogetett meg
2017. dec. 9. 16:17
 4/7 anonim válasza:
0%

De igen, irigy vagy.

Látszik, hogy még sosem volt kapcsolatod. Fogalmad sincs, mit jelent szeretni valakit. Olyankor semmi sem fontos, csak ő. Most az mindegy, hogy mekkora fax a csévó, a barátnőd őt szereti és kész. Szerintem szép tőle, hogy emellett még veled is próbál foglalkozni, és nem hanyagol el teljesen. Majd azért kíváncsi leszek, hogy ha neked is lesz pasid, akkor mennyit fogsz vele foglalkozni? Mert ha semennyit, akkor hamar szingli leszel újra.

2017. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4es.

Az látszik, hogy gőzöd sincs miről szól egy kapcsolat. Nem a nyáladzásról. Pedig ez a lány ezt tapasztalja, és nem ő az egyetlen. A barátnője egy pasifüggő pcsa. Sok csaj/nő kifordul magából ha megkaparint egy lőcsöt, olyankor nem ismer se istent se embert.

Amikor nekem volt párom iszonyat szerelmes voltam, de a legjobb barátnőmmel ugyanúgy beszélgettem mint előtte. Nem ment el az eszem. Ugyanúgy találkoztunk, eljártunk ide-oda.

Szóval ha szerinted a kérdező irigy, akkor vagy te vagy hülye kiscsaj/nő, vagy csak hülyéket ismersz.

Csajszi! Jogos amiket írsz. Egy időre lépj le a lány mellől, hátha úgy észreveszi magát. Neked is jót fog tenni a távolság hidd el.

35N

2017. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt már kapcsolatom es nem vagyok irigy!Jo az ha boldog de az nem ha az en eletem is az o baratjarol szol
2017. dec. 9. 17:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso es elso valaszolo nagyon koszonom a valaszokat.Nehez lesz ezt megtenni mert egy iskolaba jarok vele de probaltam hogy nem reagalok ha ir vagy csondben vagyok mellette de sose vette eszre magat
2017. dec. 9. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!