Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az (mennyire) észrevehető, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az (mennyire) észrevehető, ha valaki szűz?

Figyelt kérdés

Több értelemben is szól a kérdés.

1.Ránézésre meg lehet mondani valakiről, hogy szexelt-e már?

2.Vannak tapasztalataitok? Úgy értem, vettétek már el valakinek a szüzességét, és szembetűnő volt a különbség egy "tapasztaltabbhoz" viszonyítva?



2017. dec. 10. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány? Nem mindegy.
2017. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ránézésre nem. Nem igazán.

Vannak akik azt mondják,hogy meglátszik,hisz enyhén prűd,vagy félénken viselkedik esetleg ha szóbakerül a téma. De másképp nem igazán. Nincs a homlokadra írva. Belőlem se nézi kis senki,sőt...

2017. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1: Ha neked nem mindegy, akkor térj ki mindkettőre.
2017. dec. 10. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
A tapasztalt és tapasztalatlan közti különbséget lehet megmondani. Azt hogy valaki szűz-e vagy, szexelt életében mondjuk 6x, nincs olyan nagy különbség.
2017. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Ránézésre? úristen.......................... igen, meg lehet, lesz egy x a fejeden.
2017. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vitatkoznék az általános véleménnyel.


Egy szűz férfi, ha szűz jellem akkor akár le is lehet buktatni.

Rólam 22 évesen megmondták szerintem simán, a csajok megérezték. Van valami detektoruk erre.

Könnyen zavarba jöttem, félénk voltam...és valahogy az ábrázatomra volt írva, hogy rohadtul feszélyez a dolog.

Egy idő után tényleg pszichikai szorongást okoz és meggátolhat az ismerkedésben.


Aztán amiután elvesztettem már érdekes módon nem is viselkedtem így.

2017. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Néhány lány viselkedéséből, tekintetéből látszik. Látszik, ha úgy néz rád, hogy valami olyat kaphatna tőled, amit még senkitől. Látszik az is, hogy úgy néz, hogy ja, csak még egy férfi, és akkor?
2017. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Baromság. Biztosra senkiről se mondod meg. Vannak csajok, akik tökre visszahúzódóak és csendesek és közben meg úgy lovagolják suli után a farkamat, hogy sose nézted volna ki belőlük :DD
2017. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem lehet megmondani de ha mondjuk előző nap voltál valakivel azt viszont már meg lehet mondani!
2017. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!