Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki, hogy mit érzek iránta? 2. 0

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már régebb óta ismerjük egymást. Az ismerettségi kapcsolatunk elején én depressziós és önbizalom hiányos voltam, viszont ő (nem tudatosan) segített nekem mind a kettőt kivetkőzni.

Nekem azóta lett egy párkapcsolatom, viszont még sokszor gondolgok rá is, sokat köszönhetek neki és szerintem elkezdtem hozzá ragaszkodni.

De ő ezt nem tudja, pár hónapja már nem is beszélünk.

Szerintetek mondjam el neki, hogy érzek iránta is valamit, vagy ne bonyolístam?

Úgy érzem, hogy el kell mondanom, de nem tartom jó ötletnek, ezért kérem ki a ti véleményeteket is.



2017. dec. 10. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elmondhatod neki és azt is hogy változtál pozitív értelemben.
2017. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!