Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki hogy érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy érzek iránta valamit?

Figyelt kérdés

27 éves férfivel voltam partneri viszonyban , én 21 vagyok, most viszont közbe jött neki egy lány akivel azt mondta lehetne komoly is a dolog, de még is engem hívott mikor volt szabad ideje nem a csajt.

Többet érzek iránta mint kellene, és lehet hogy ő is érez irántam valamit nem tudom, elszeretném mondani neki hogy mit érzek mielőtt még nem késő.

Szerintetek ilyen esetben is célszerű elmondani neki vagy hagyjam? (nem hiszem hogy tudna róla hogy totál bele vagyok zúgva )



2017. márc. 24. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha akarsz tőle valamit akkor igen mond el!


24F

2017. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !
2017. márc. 24. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!