Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent az valamit ha minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent az valamit ha minden nap rám ír, hogy "mi újság" és folyton pirulós mosolygós emotikont küld?

Figyelt kérdés
Van egy srác akiről azt pletykálják hogy tetszem neki én persze nem foglalkoztam vele mert lehet hogy csak piszkálni akarják ezzel, de újabban elkezdett nekem írogatni messengeren és több órán keresztül chatelünk mindenféle felszínes témákról pl háziállatok játékok és folyton azt a pirulós smájlit küldi.
2017. dec. 11. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A smiley nem jelent semmit. Hány évesek vagytok? Lehet hogy tetszel neki. Kérdezz rá. Vagy írd körül a dolgot
2017. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap csak úgy rád ír, akkor elég egyértelmű a dolog.
2017. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha ennyire érdeklődik, meg keresi a társaságod, mert ez neki örömet okoz, na, hát komolyan; ha csak szivatni akarna, akkor nem írna rád minden nap, mert nincs az a kitartó balga , aki ezt jó poénnak tartja és nem unja meg. Szóval tényleg számítasz , fontos vagy neki. Érdeklődik, szeretné tudni, mi van veled, és szeretne az életed része lenni, és hogy te legyél az ő élete része. Azért keresi a társaságodat, mert jól érzi magát a közeledben. Szimpatikus vagy neki, kedvel, jó a kisugárzásod, kellőképpen intelligensnek is tart, meg jól nézel ki.
2018. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!