Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (főleg rockerek és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (főleg rockerek és metálosok, de mások is írhatnak véleményt), nektek bejönne egy ilyen lány, ha szép arca van?

Figyelt kérdés

-168 cm magas, 50 kg (izmos, de vékony testalkat, hosszú lábak, és nem érnek össze a combjaim), 16 éves

-váll alá érő, festett vörösesszőke haj (megvilágítástól függően szőke, szőkésbarna, vörösesbarna vagy bronzvörös), tervezem derékig megnöveszteni, de sajnos nem valami dús

-kék szemek hosszú, egyenes, szempillákkal

-természetesen piros ajkak

-kissé ,,nordikus” arc

-pisze orr

-az átlagnál valamivel fehérebb bőr

-sötét (nagyrészt fekete cuccok, néha egy kis vörössel vagy szürkevel feldobva), de elegáns (szűk, csipkés, fűzős ruhák magassarkúval és hozzáillő kiegészítőkkel) öltözködés, de van, hogy Martens bakancsot veszek fel kockás inggel, bandás pólóval és viking jelképeket ábrázoló nyaklánccal

-hétköznap semmi smink, bulikba sem festem ki magam nagyon

-viszonylag hosszú és hegyes műkörmök, de ezt sem viszem túlzásba (kb ilyen, csak sötét színekkel [link]

-metálos és viking-rajongó vagyok



2017. dec. 16. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
En rockeres vagyok , eleg reszletesen leirtad hogy nezel ki szoval szerintem bejonnel. Az hogy nincs smink nalam nagy elonyt jelentene. A mukormok nekem nem jonnek be. 16F
2017. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1. Vagyok , egyebkent ha a belsod jo akkor szinte mindegy hogy nezel ki lesz olyan akinek bejossz majd , nalam eleg nagy jo pont a kozos zenei izles 16F
2017. dec. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát. Ahogyan #2 írta a belső a lényeg igazán. Nem vagyok rocker vagy metálos,így a stílusunk nem azonos (öltözködés szempontjából). Zenével kapcsolatosan már egy picit közelebb állunk. Ahogy keírtad magad,egy esélyt biztosan kapnál tőlem,még ha eltér a stílusunk. Ettől még működhet egy kapcsolat.
2017. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Firedoom ***** válasza:
100%
Ezek alapjan hoznam a gyurut es elvennem felesegul. Aztan a tovabbiakban kiderulne, hogy milyen is ez a lany.
2017. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nagyon is xd

17/f

2017. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igeeeen, nagyon.

Várunk Valhalláig az esküvővel vagy dobsz egy privit? :D

2017. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Svartevidder válasza:
100%

’’Nordikus arc, pisze orr’’

Erről mesélhetnél egy kicsit, nagyon kíváncsi lettem. :D

Csak mert Norvégiában simán kibökik az ember szemét azok az orrok. Finnországban vállfát lehetne akasztani rájuk…


Leírás alapján nagyon szép lány vagy, te műkörmös viking.

2017. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy KISSÉ nordikus arc. Magyarul nem minden részlet egyezik meg az északi nők vonásaival, de a szemem, arcformám, szám formája hasonló. Germán ősökkel rendelkezem, nem csak úgy “kitalálom”, többen mondták már, hogy északinak nézek ki.
2017. dec. 16. 21:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem rosszról írom de annyira bírom az olyan kérdéseket mikor egy lány leírja hogy mennyire jó nő aztán elkéri mások véleményét.Kívülről szerintem a fiúk 90%-ának tetszenél a maradék 10-nek is csak ők még kíváncsiak a belsődre.Tényleg nem rosszból írok csak na:DDD
2017. dec. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A magassarkút rühellem, mert ganéjronda lesz tőle a lábfejed, és gerincproblémákat okoz.

Egyébként teljesen bejön. :) Hol lehet ilyenre lecsapni? :D

2017. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!