Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (főleg rockerek és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (főleg rockerek és metálosok, de mások is írhatnak véleményt), nektek bejönne egy ilyen lány, ha szép arca van?

Figyelt kérdés

-168 cm magas, 50 kg (izmos, de vékony testalkat, hosszú lábak, és nem érnek össze a combjaim), 16 éves

-váll alá érő, festett vörösesszőke haj (megvilágítástól függően szőke, szőkésbarna, vörösesbarna vagy bronzvörös), tervezem derékig megnöveszteni, de sajnos nem valami dús

-kék szemek hosszú, egyenes, szempillákkal

-természetesen piros ajkak

-kissé ,,nordikus” arc

-pisze orr

-az átlagnál valamivel fehérebb bőr

-sötét (nagyrészt fekete cuccok, néha egy kis vörössel vagy szürkevel feldobva), de elegáns (szűk, csipkés, fűzős ruhák magassarkúval és hozzáillő kiegészítőkkel) öltözködés, de van, hogy Martens bakancsot veszek fel kockás inggel, bandás pólóval és viking jelképeket ábrázoló nyaklánccal

-hétköznap semmi smink, bulikba sem festem ki magam nagyon

-viszonylag hosszú és hegyes műkörmök, de ezt sem viszem túlzásba (kb ilyen, csak sötét színekkel [link]

-metálos és viking-rajongó vagyok



2017. dec. 16. 09:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#9 Nem tartom magam különösebben jó nőnek, írtam is, hogy vékony vagyok, magyarul se nagy mellem, se s.ggem nincs...
2017. dec. 17. 12:20
 12/14 Firedoom ***** válasza:
100%
A #11 kommentre irnam biztatas keppen: van akinek pont ez az esete
2017. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Teljes mértékben bejön, mert szeretem ha egy lánynak az átlagosnál extrémebb a stílusa.
2017. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
49%
Nem, nekem kimenne basszus. :D annyi ilyen kérdés van.... Úgyis tudod hogy van akinek "bejön" van akinek nem!
2017. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!