Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondtok mit tegyek? 19/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondtok mit tegyek? 19/F

Figyelt kérdés
4 hónapja, hogy vége szakadt a 8 hónapig tartó kapcsolatomnak. Mint minden kapcsolat, ez is két emberen múlott, végül azonban én lettem kidobva, ami azóta sem hagy megnyugvást. A konkrét kérdésem az, hogy mi tegyek, hiszen megvannak a közös képek a telefonomban, az ajándékok, a közös dolgok, minden amit tőle kaptam, de ami még nagyobb dolog, egy könyv, amelyben elmondja, mennyire szeret, közös képekkel. Tudom, meg kéne válnom tőle. De nem megy. Nem tudom eldobni, nem is csak mint emlék, mint egy élmény és mint elért dolog a nem túl könnyű életemben, hiszen most a jelenlegi kilátás szerint kitudja, lesz-e még az életemben ilyen. Tudom, rengeteg időm van, de én ezt nem így fogom fel.

2017. dec. 16. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyen emlékeket el szoktam tenni egy cipősdobozba. Nincs szívem kidobni semmit, de azt se szeretném, hogy nap mint nap szem előtt legyen. Bele egy cipősdobozba, az fel a szekrény tetejére, és gond letudva.
2017. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne a szekrény tetejére,ott eléggé szem előtt van,valami alá préseld be,ahol ritkán jársz.
2017. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves kapcsolatom volt és én lettem kidobva, és mint te, én is kaptam tőle egy könyvecskét közös képekkel és gyönyörű vallomással. Én is tartogattam egy ideig, de aztán úgy döntöttem megválok tőle és így is tettem. Te is tégy így, vagy kidobod, vagy elégeted, vagy valami alternatív módot választasz, ez igazából lényegtelen csak válj meg tőle.
2017. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megtenném, de nem megy.
2017. dec. 16. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad. Én tegyem el???
2017. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!