Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy 14 évesen nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 14 évesen nem volt még barátom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok nem volt még barátom sokan piszkálnak a suliból ez miatt elég duci vagyok és ez miatt sokan lenéznek :(
2017. dec. 19. 19:42
 1/8 anonim válasza:
100%
Az gaz, hogy masok szerint ez gaz. 14 eves vagy meg csak, a vilagon semmirol nem maradtal le. Nem kell siettetni a dolgokat. Aki piszkal azzal meg ne torodj, biztos tul sok ideje van, hogy mas dolgaval foglalkozzon.
2017. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
14 évesen?? Miért, ribi akarsz lenni mint a többi cafka? Nemár...
2017. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

édes istenem tanuljátok már meg a r*ba-nc szó jelentését, és akkor nem mondanátok rá 200x olyanra aki nem kéne.

Egyébként egyáltalán nem gáz.

2017. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, simán ráérsz ezzel a dologgal 3-4 év múlva is.

Nem kell elsietni a dolgot!

2017. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem
2017. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Édesdrága!

18 éves vagyok, és még nem volt barátom. Igaz, hogy volt, hogy majdnem lett, de rendes, igazi még sosem volt.

14 évesen és is aggódtam, hogy ez gáz-e, ráadásul pontosan ugyanezzel piszkáltak a suliban. Nagyon ronda dolgokat vágtak a fejemhez. Szerencsére ma már nagyon szép alakom van, és ezt te is elérheted, csak egy picit kell odafigyelni a táplálkozásra, mindenből egy picivel kevesebbet, és ne egyél sok csokit, és sportolj valamit, magabiztosabb is leszel tőle. Tapasztalat!

Egy dolgot viszont mindig tudnod kell, hogy azért, mert picit nagyobb vagy az átlagosnál, nem vagy kevesebb senkinél. És 14 évesen nem kell hogy barátod legyen, 20 évesen sem kell. Ez nem így működik. Később te is meg fogod látni. Nagyon sokat fogsz még érni. És tudod mit? Én nem is bánom, hogy nem volt még barátom. Jól van ez így. :) Nyugi, nagyon fiatal vagy még.

2017. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kozepsuliba kerulsz lassan , akkor.megfogsz hulyulni pik pak lesz baratod nem is 1. Majd lukasztanak mint a busz jegyet.
2017. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok, és huppszi bizony-bizony még itt is vannak olyanok, akiknek nincs barátjuk/ barátnőjük, nem is volt. Vagy nem érdekli őket a dolog, nem is akarnak, vagy nem jött még össze nekik olyan, akivel együtt lennének. Semmi gáz, mindenki a saját életéről dönt, úgy éli, ahogy akarja.
2017. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!