Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téma amiről beszéljek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téma amiről beszéljek?

Figyelt kérdés
Szóval a melletünk lévő ostályba jár egy lány aki tetszik nekem szoktunk szemezni. (mármint ő is meg én is) én hosszabb ideig szoktam mert tudom hogy önbizalmat sugárzok vele. Szóval múltkor rám is mosolygot. Csak nem tudom miről vagy hogyan mennyek oda és beszéljek vele teljesen más szakot tanul és a folyoson is az osztálytársaim kint szoktak állni az osztály elött és ők azok akik szeretik halálig piszkálni az embert ;D Szóval ötletek kénének és szituációk is pl leírod milyen szituáció és akkor mit. Előre is köszi :D 16/F

2017. dec. 20. 18:53
 1/6 A kérdező kommentje:
(Még nem volt alkalmam beszélni vele szóval még egymás nevét se tudjuk (jó azért én utánna jártam ;)) 2. éve az évfolyamtársam szóval jaaa...)
2017. dec. 20. 18:55
 2/6 NickPanni válasza:
Ha össze szeded a bátorságot akkor kérdezd meg a nevét. Ha félsz a piszkálástól fogadj a haverokkal hogy oda mersz menni. Fiúk szeretnek fogadni szóval utána nem is piszkálnának. Egyébként kinövik főleg ha lesz nekik is csajuk. Vagy kideríted, hogy ki tudja a nevét ha ez megvan irány a net és jelöld be, kövesd és írj neki.
2017. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi :) csak ott a baj, hogy a fogadás jó ötlet csak a fogadás egy kicsit fura lenne szerintem: Fogadjunk oda merek menni stb. Egyiknek már van abból az osztályból barátnője akivel a folyosón szokott lenni
2017. dec. 20. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez van csak én lány vagyok.
2017. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nevét,a korát,hogy érzi magát...ilyen alap kérdéseket. Utána hogy "szép időnk van" kerdezd meg h szeretne e beszélgetni veled,és kérd el a számát, vagy jelöld facen. A többi úgyis kialakul ha bejössz neki.
2018. jan. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csipd el a lányt amikor sétál haza. ne ott próbálj be nála először amikor minden suttyó azon röhög mit csinálsz.
2018. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!