Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kinos kérdésekre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kinos kérdésekre számithatok a barátom szüleitől?

Figyelt kérdés

két hónapja járunk én 17 ő 19

szüleivel fogok találkozni ,és ugy nagyábol mire számithatok . nem álltalános kérdésekre gondolok itt pl (szuleim,hova járok suliba stb).Ha nem hogy: mit akarok a fiuktól,mikor akarunk lefekudni,le fekudtünk e már(ezt barátomtól kerdeztek már),mikor fogunk hazasodni stb

Ezekre valami frappáns ,vicces válaszokat lenne jo ha tudnátok ,és hogy mien ciki kérdésekkel bombázzák még az embert



2017. dec. 25. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,tuti téged is kifaggatnak a dugásaitikról,mennyire normális,hogy a szülő kérdezi a gyereket,hogy mikor dugott?

Mikor fogtok házasodni,valszeg soha,fiatalok vagytik még

2017. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagytok *

Addig 85% esélye,hogy szétmentek..

2017. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiam barátnője lennél, az tuti megkérdezném, hogy lenyeled-e?:D
2017. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hoztam már haza lányt de ilyenek soha nem merültek fel, ha szexről akartak kérdezni engem kérdeztek, pl van e gumi, ugye védekezünk stb... de csajtól ilyet soha

sőt nekem se tettek fel még ilyeneket... legdurvább az volt hogy az anya szólt hogy reméli hogy várunk vele, mondtam hogy persze, én se akarok semmit elsietni és enyibe is maradt a dolog :D

2017. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!