Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kérdésekre számíthatok...

Milyen kérdésekre számíthatok egy pszichológiai alkalmassági vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy újonnan nyíló börtönbe adtam be a jelentkezésem tiszti pozícióba főiskolai diploma és meglévő államilag elismert középfokú nyelvvizsga birtokában. A jelentkezéssel kapcsolatos oldalon az erőnléti felmérésen túl pszichológiai tesztet is említenek. Az erőnléti vizsgától nem tartok, folyamatosan karban tartom testem sportolással, de a pszichológiai tesztre hogyan tudnék felkészülni? Hasonló tapasztalatok hasonló helyen dolgozóknál esetleg?



2016. szept. 5. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl.: Milyen válaszokra számított, amikor kiírta ezt a kérdést a gyakorira? ;)


Erre amúgy nem tudsz felkészülni. Vagy megvannak ezen adottságait amit keresnek, vagy nincs. Lehet egy sima beszélgetést is pszichológiai tesztnek venni, de kaphatsz absztrakt ábrákat is, ikszelős tesztet, ...

2016. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhhh, szuper. Nagyon kéne az állás túl azon, hogy börtönben kellene dolgozni és igazán kellemetlen lenne egy ilyen vizsgán elhasalni.
2016. szept. 5. 09:10
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom,de mindenütt van néhány konstans kérdés. Például:


Miért szeretné ezt a munkát?


Hogyan képzeli az életét tíz év múlva?


Ha tintapacnit mutatnak, semmiképp se vértócsát láss bele, hanem derűs és egyúttal erőteljes képzetet. ( Vidám baráti társaság szörfözik a tengeren, stb )


Szóval, legyél olyan ember, aki

tud, mer, akar,

jó humorú, jól kommunikál, először tárgyalásos úton próbálja rendezni a problémákat, de nagyon határozott és racionális,

ha a helyzet úgy kívánja.

.

.


( és legyél velem emberséges, ha engem is bezárnak :- ) )

2016. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. szept. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!