Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak vissza, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak vissza, hogy ne legyek gáz?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy fiú, akinek belikeltem néhány képét facebookon... Most pedig rám írt, hogy miért kapta ezeket a likeket, pirulós smiley, tehát tök cuki volt.:D

Mit írjak vissza, hogy ne tűnjek nagyon gáznak? :D előre is köszönöm :) 16/L


2017. dec. 26. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Random belikeoltad a kepeit?xdd

Mondd azt hogy stalker vagy:)

2017. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Feltett egy képet, rákattintottam, megnéztem a többit is... És nem az összeset kedveltem, hanem néhányat. Kb 5-öt:)
2017. dec. 26. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mert tetszenek a képeid... ne gondold túl, mi az egyszerű de lénxegretörő válaszokat szeretjük, nem a kertelést
2017. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit írtál? :D

Én megírnám, hogy miért tetszettek a képek, pl. jó a kisugárzása azokon,ez még nem túl rámenős válasz.

2017. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!