Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak rá egy imeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy imeretlen lányra facebookon?

Figyelt kérdés
Szoktam bejelölgetni csajokat facen, néhánnyal sikerült beszélgetnem is, 1 el sikerült összejönnöm egy hónapos kapcsolat lett belőle. Most megint van kedvem ehhez de most úgy érzem hogy kifogytam a témából és nehéz kezdeményezni. Hogyan szoktatok ti ráírni? Amikor beindul a beszélgetés onnantól minden jön magától de nekem kezdeményezni nehéz. Mivel teljesen ismeretlen. Én bejelöltem és vissza is jelölt. Egyébként szoktam élőben is ismerkedni de most a napokat itthon töltöm és jól esne valakivel beszélgetni.
2017. dec. 27. 21:42
 1/2 anonim válasza:
Nézelődj utána a neten, törekedj hogy legyen valami közös és egyben egyet értő témátok onnantól meg rajtad áll mit milyen formában adsz elő neki.
2017. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mindig ugy kezdem hogy: "Szia,mizu?" o valaszol es utana mindig felteszek egy kerdest "tudsz e nokedlit szaggatni?" ha igennel valaszol akkor beszelgetek vele tovabb,ha pedig nemmel akkor hagyom a francba
2017. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!