Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy fiú magának való, mogorva, hallgatag, az szexi, titokzatos, előnynek számít, de ha egy lány az, akkor unalmas, antiszoc, buta?

Figyelt kérdés

Most nem az ilyen kis shy, meg sem merek szólalni emberekre gondolok, mert azt meg pont a lányoknál tolerálják, hanem azokra akik tegyük fel:

-jól néznek ki

-van önbizalmuk, de nem extrovertáltak

-egyszerűen nem szeretnek középpontba lenni

- lenézik a menőző nagyszájú tömegembereket, de ezt nem teszik közszemlére, csak mint fent írtam maguknak valók, mogorvák, hallgatagok stb...

-autonómabbak annál, hogy szerintük buta emberekkel vegyüljenek, ezért csak akkor beszélnek ha nagyon muszáj


Szóval adott egy ilyen fiú és egy ilyen lány. Miért van az, hogy az ilyen fiúkra tapadnak a lányok, mert ez milyen különleges, szexi, titokzatos, férfias, rosszfiús...

De az ilyen lányokra rá sem néznek a fiúk, mert a lányoknak nyíltaknak, kislányosan csacsogónak, bájosnak, aranyosnak kell lenniük, folyton mosolyogniuk és lényegtelen információkkal fárasztaniuk a környezetüket, különben unalmasak, esetleg ijesztőek, vagy túl 'fiúsak', vagy biztos azért nem mondanak semmit, mert buták?


Most ezt csak elméleti szinten, mármint én ezt figyeltem meg.



2017. dec. 28. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én viszont nem ezt figyeltem meg. :D
2017. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy rám mégsem tapadnak a lányok.
2017. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért mert te is írtad, hogy ez " férfias, rosszfiús", ami nem egy lányos vonás. Amúgy meg a fiúk jobb szeretik a kedves lányokat, akik szeretnek beszélni (nem feltétlenül üres hülyeségeket) és nem mogorvák. Meg ezzel a hozzáállással nem sok esélyt adsz, hogy bárki is kezdeményezni merjen.

Ha csak akkor beszélsz ha muszáj, akkor senki sem tudja, hogy te nem is vagy buta és tök jól el lehetne veled beszélgetni.

2017. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt régen én is tapasztaltam, akkor ugyanolyan fiú voltam mint amilyet leírtál, és tényleg tapadtak rám a lányok, bár az arroganciám megakadályozott abban, hogy minden nővel összejöjjek aki rám nézett (szerencsére :D), és láttam a hasonló személyiséggel rendelkező lányokat a régi társaságban és hogy mennyivel nehezebb dolguk van mindenben... Tényleg szomorú, hogy ekkora különbségek vannak csak a nemek miatt. Nekem az ilyen lányok keltik fel egyébként az érdeklődésem még mindig, pedig már nem vagyok olyan mint régen, akkor csak csendes voltam, azóta konkrétan antiszoc lettem. :D


Hogy miért van? Nem tudom, gondolom több faktor is befolyásolta a dolgot, média, közösségek, társadalomfejlődés, kultúra, egyebek...


18/F

2017. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gags válasza:
87%
Kettős mérce :) (olyan ez mint elítélni egy nőt mert cigizni merészel, néha napján kirúg a hámból és igenis iszik vagy mert élvezi a szexet, nem csak elszenvedője az egésznek és emiatt vannak egyéjszakás kalandjai)
2017. dec. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gags válasza:
A hallgatag(az a fajta aki egyszerűen nem tud mit hozzászólni a témához, és komolyabb témát nem is igazán lehet érinteni vele), aranyos és engedékeny(ágyba nem viheted, de az azért qurvára belefér hogy egész este cirogasd :D) lányok mind barátnőkre mind peddig barátra hamarabb szert tesznek.
2017. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

azért mert a férfi és a nő más. a társadalomban és a családban betöltött szerepeink, a természetes szelekció, környezet, stb. két különböző lényt hozott létre. Egyik ilyen másik olyan. Így kerek a család.

A hölgyek és lányok beszédesebbek, szociálisabbak, segítőkészebbek, hiszékenyebbek, pátyolgatóbbak, emberekhez vonzódnak; míg a férfiak többször maguknak valóak, csendesebbek, harcosabbak, felderítőbbek, tárgyakhoz vonzódnak.


Ezekhez mérten vannak elvárásaink is egy nőtől vagy férfitól

2017. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy fiúnál is csak akkor van így, ha a leírt tulajdonságok mellett van önbizalma.
2018. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!