Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány barátomnak (aki egyébként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány barátomnak (aki egyébként a kiszemeltem is) rossz kedve van de nem mondja el miért. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval az lenne hogy van egy lány barátom akivel még csak interneten beszélünk élőben még nem beszéltünk. Valamiért rossz kedve van de nem mondja el miért és azt mondta hogy nincs kedve senkivel se beszélgetni. Megkérdeztem hogy mi a baja és azt mondta hagyjuk. Mit csináljak hogy felviditsam? Szerintetek tényleg hagyjam akkor békén vagy próbáljam vigasztalni és kérdezgetni? Én 16 éves vagyok (fiú) ő meg 13.
2017. dec. 28. 19:38
 1/2 Simon O. válasza:
Semmiképp ne erőltesd. Mondd neki, hogy jót akarsz neki, hogy próbálsz segíteni, de semmiképp nem úgy, hogy azt a látszatot keltsd, hogy erőltetni akarod.
2017. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megkockáztatom egy "szilvásbuktát mert azt szeretem" választ.

Amúgyka ne erőltesd semmiképp sem, én is agykukit kapok ha kérem hogy ne faggassanak. Persze ez az egyik opció, de előfordul egyes khm természetű lányoknál hogy pont az ilyesmivel akarják felhívni a figyelmedet, törődésed, és bemorciznak akkor is ha rájuk hagyod. Hát, bölcsebb ráhagyni, ha meg emiatt berág hagyjad a fenébe.

2017. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!