Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig minden rossz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig minden rossz?

Figyelt kérdés

Ha van esélyem egy lánynál, akkor rossz érzésem van.

Ha nincs esélyem akkor is.

Ha éhes vagyok akkor is, ha pont ettem akkor is, akármi van az nekem rossz, és mindig ez van, mit tegyek hogy meggyógyuljak úgymond?

Vannak lányok, akiket szó szerint elkergettem ezzel, az is rossz volt, mondjuk az se lett volna jobb ha maradnak.

Van aki tanács? Segítség? Lehet így párkapcsolatom? vagy hogy ne legyen párkapcsolatom? Nem tudom mit akarok, ha akarok kapcsolatot akkor elkezdek ismergedni, de 1-2 randi után rájövök, hogy mégse kéne ez, mert ebből csak rossz fog kisülni, ezért nagyon nem is volt még kapcsolatom.

Sőt kijelenthetem, hogy nem volt kapcsolatom, lehet rosszabb lenne ha volna?

18F


2017. dec. 6. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, s a következőt tettem: Befogadtam a rossz dolgokat...
2017. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 es vagyok...azt még hozzá teszem, hogy így a rossz dolgok mellém álltak, s már segítenek. Szerintem neked is ki kellene próbálni. El kell játszani az "ördögöt"
2017. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!