Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó, csendes, bátorta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, csendes, bátortalan lányokhoz való közeledés?

Figyelt kérdés

2 hónapja levelezek egy lánnyal, akire a fenti dolgok jellemzőek, nagyon önbizalomhiányos is.

Nem bízik szinte senkiben, magányosnak érzi magát.

Sokszor "nemtudom"-mal válaszol, mert nem meri magának sem bevallani a gondolatait, elfojtja őket.

Egyébként nagyon intelligens, sportol is nagyon komolyan, jó tanuló.

Nem szokott semmiféle döntéseket hozni, habár 18 éves.

Felvetettem neki az ötletet, hogy esetleg találkozzunk majd valamikor, de nem akar/tud döntést hozni, azt sem tudja érettségi után mihez kezdjen magával.


Hogyan tudnék a legjobban a segítségére lenni?


Olyan lányok válaszát várom első sorban,

akik esetleg hasonló személyiséggel rendelkeznek.



F20



2017. dec. 29. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen :D Szerintem próbálj beszélni, hogy milyen a családja, kedvesek-e vele, vagy ez miatt nincs túlzott önbizalma, vagy esetleg az iskolában szekálják. Próbáld meg elhitetni vele( persze ez biztos így is van), hogy szép, okos, aranyos és megannyi jó tulajdonsága van. Te adj neki önbizalmat egyfajta támaszt akiben megbízhat :D ezt tudnám tanácsolni #csakegylány
2017. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én elég hasonló vagyok, mint az általad felvázolt lány. Először is, mindenképpen találkozzatok, mivel csak így ismerhetitek meg egymást és bizonyosodhattok meg afelől, hogy nem ismertétek-e félre a másikat. Az önbizalomhiány ellen nálam mindig beválnak az elismerő szavak, a dicséret, biztatás stb. Fontos, hogy éreztesd vele, hogy előtted nem kell feszengenie, nyugodtan megnyílhat és lehet őszinte. :)
2017. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!