Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek hozzá hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá hogy közbe ne legyen elutasító velem szembe?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy van egy barátnőm akivel három hete vagyok együtt és neki vaj egy barátnője aki nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Az egész úgy kezdődött hogy odamentem hozzá hogy a barátnőmnek már vége-e az órájának. Elbeszélgettünk de folyton kapkodta a tekintetét és konkrétan alig mert rám nézni. Mondta a végén már hogyha azt mondja hogy most menjek el akkor menjek el mert ha a szülei jönnek nem szeretné ha észrevennék hogy velem volt mivel neki még nem lehet barátja. Mondom oké jó majd mikor elküldött még utána kiabáltam hogy amiért segített veszek neki nyalókát.


Vettem neki nyalókát (de mindenkinek mert nagyobb társaságba voltumk)


Reggel jött a barátnőm az ölemben ült és mikor már láttam hogy már egy jó ideje állt kérdeztem hogy nem-e akar leülni. Mondta hogy de majd leült a barátnőm oldala mellé. Itt aztán próbáltam vele flörtölni de nem nagyon jött össze.


Ma rá írtam de nem válaszolt de viszont látta a közös csoportban írt üzeneteket amit váltottam a barátnőmmel.


Hogy hajtsak rá hogy ne legyen ennyire elutasíto?


Ja es nem kerem hogy egy utolso balfæsz kocsœg vagyok kosz szepen.



2017. okt. 8. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
pedig az utolsó sor a perfect, remélem olvassa a barátnőd
2017. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Édes anyámat...


Nem kell kérned, nem vagy egy bal fa sz kocsog, csak szimplán egy nyomorult csicskás. :D

2017. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítanod kellene a jelenlegi barátnőddel, mert nem érdemled meg...
2017. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Te is csak egy kib*szott ösztönlény vagy, semmi más. Nem tudod még, hogy mire képes két nő, ha összefognak. Szerintem a csaj már rég leadta a drótot a barátnődnek, és már csak idő kérdése, hogy mikor fosztanak meg a férfiasságodtól.
2017. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!