Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Minden 2016.szeptemberében kezdődött. Mikor bekerültem a középiskolába. Van egy fiú . Tökéletes /izmos. mikor oda kerültem mindig néztem a falakat, ki volt téve hogy miket nyert, már akkor megtetszett, azthittem már nem oda jár mivel nem láttam soha a suliba se és a kollégiumban se egyszer ültem az aulában mikor megláttam, sétált be a kollégiumban, szemeztünk. Irtózatosan megfogott( persze.. jöhetnek a negatívumok hogy akkor én a külsőjét szeretem, de nem!) na mindegy

utána a buszon is beült mögém és a barátnöm mögé, és a barátnőmmel beszélgetett(mivel ismerték egymást) én elmondtam a barátnőmnek , hogy bejön nekem. és ő megkérdezte a fiút , hogy tetszek-e neki.:s ő azt mondta, hogy igen , de annyira nem, hogy járjon velem. az nap este ráírtam. át beszéltük az egész éjszakát ..fura volt.. mivel a kolesz miatt "pár méterre" voltunk egymástól. megbeszéltük , hogy másnap este kimegyünk együtt .. eljött a másnap. eszméletlenül féltem/izgultam egész nap, amikor megláttam levegőt alig kaptam

eljött az este. kimentünk ..már akkor éreztem hogy ő lesz az aki miatt éjszakákon át sírni fogok. édes volt, aranyos, érett, beleszerettem az első nap. hetekig "jártuk a lépcsőfokokat" mire 2016.10.16.án este megkèrdezte hogy leszek e a barátnője. Igent mondtam. én voltam a legboldogabb a világon. tudtam hogy nehèz lesz, hogy utálni fognak sokan. mivel ő egy tökéletes... én meg? egy nyomi 9.es....

aki mégcsak nem is szép.

egyutt voltunk ..10.25.-ig.. szakitott velem... azt mondta szeret, de nem szerelmes.... maradtunk barátok.. akik "extráznak" volt már barátom azóta, de nem tudtam senkit szeretni, 2x feküdtünk le azóta. tudom hogy kihasznál. de nem tudok mitcsinálni.. erot ad azzal, ha vele lehetek. összetörök mindig .. depressziós lettem .. sokszor ongyilkossagon gondolkozok. nem.bírom sokáig. próbálok túl lépni. nem megy.. kerlek titeket segitsetek nekem! 16/L

es o 19.



2017. dec. 30. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy iszony nehéz, szinte lehetetlen, de szerintem ki kellene lépned ebből a viszonyból, mert folyamatosan sérülsz, egyre jobban. Mert amikor együtt vagytok, akkor mindig kapsz belőle egy kicsit, de igazán sosem lesz a tied soha, viszont ezt nem lehet a végtelenségig húzni, mert a végére totál ki fogsz készülni, már így sem vagy jól.

Tudnod kell valamit... többször voltam reménytelenül szerelmes én is, tudom, hogy milyen egy átkozott érzés a tehetetlenség, hogy nem tudod befolyásolni az érzéseit irántad. Viszont... nagyon-nagyon felszabadító, amikor amikor azt veszed észre, hogy már továbbléptél. Hosszú folyamat, végtelennek tűnő, de vége van, és erősebben jössz ki belőle. Nem szabad hagynod, hogy használjon. Mert ha te szerelmes vagy belé, mindent megteszel érte, azt csinálod, amit szeretne, pedig ő nem így érez, és ez nagyon nincs rendben. Ez a srác sem tökéletes, csak annak látod, mert szerelmes vagy.

Tudom, hogy milyen nehéz most neked. Később viszont te is látni fogod, hogy miért írtam azt, amit írtam.

Emlékszem, hogy én is írtam ki hasonló kérdést még nagyon régen, és amikor azt mondták nekem, hogy felejtsem el a srácot, akkor nem értettem, hogy mégis miről beszélnek, annyira abszurdnak tűnt az egész, de be kell lássam, hogy igazuk volt. Legyél határozott és tudd, hogy nagyon fog szeretni valaki, aki megérdemli majd, hogy foglalkozz vele! Értékesebb vagy ennél.

Hidd el tapasztalatól beszélek.

2017. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Talán pont jó újévi fogadalomnak az, hogy megpróbálok lemondani róla! teljes erővel ezen leszek! talán a legszörnyűbb az egészben, hogy mindennap látnom kell.. de erős leszek!;) mégegyszer Köszi!
2017. dec. 31. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit! Remélem, hogy sikerül minél hamarabb továbblépni.

Lesz, hogy meginogsz majd, de tarts ki amellett, hogy nem folytatod, csak így fogod tudni eltávolítani magadtól ezt az érzést. Nehéz lesz, de a végén sokkal jobb. És igaz, hogy az még távol van, de például amikor nyári szünet lesz, akkor már nem fogod látni, és egy nyár sok mindent képes megváltoztatni az emberben, főleg hogyha másra fókuszálod az energiáidat.

Csodás Új Évet Neked! És még egy dolog... A szüleim mindig azt tanították nekem, hogy a boldogság nem egy másik embertől függ. Te magadban képes vagy azt megtalálni, tevékenységen és önszereteten keresztül. Szóval nem ő az, aki boldoggá tesz, hanem te magad vagy az. A szerelem nagyon csodálatos, és az emberek vágynak rá, de próbáld meg megtalálni a belső erődet, mert ezáltal leszel egész, egészséges psziché.

2017. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is csodás új évet kívánok! Minden jót! hihetetlen, hogy vannak még ilyen emberek, mint te, nem tudod kivagyok/én sem tudom te ki vagy, de jelenpillanatban Te adod nekem az erőt! Írhatok privátot? :)
2017. dec. 31. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan. 😊😊
2018. jan. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!