Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha már nagyon...

Mit csináljak ha már nagyon régóta reménytelenül szerelmes vagyok? Szeretném azt hinni, hogy majd az idő segít, de már egy éve nem is láttam az illetőt és nem csillapodtak az érzéseim.18/l

Figyelt kérdés
Szeretném azt hinni, hogy majd az idő segít, de már egy éve nem is láttam az illetőt és nem csillapodtak az érzéseim... 18/l

2015. júl. 15. 10:48
 1/2 anonim válasza:

Van esély arra,hogy ő viszont szeret?

Ha nem:

Egyél sok csokit,és gondolja arra,hogy akkor mást szántak neked.

Nézz körbe hátha van valaki,aki téged mindennél jobban szeret,de nem veszed észre,mert a másik szerelemben élsz.

Orrod előtt is lehet az a valaki..

Várhatsz,fecsérelheted azt a drága fiatalságodat a várakozással,de én helyette kiélvezném! Csinálnék 10 guggolást,hogy az a segg már nem lesz az övé,és ennyi.

Egy év sok idő, szóval azt sem mondatod,hogy nem adtál esélyt ennek a kapcsolatnak. Lépj tovább!

Ha pedig szeret:

-Éljetek boldogan!!

2015. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kezdj el járni mással. talán elfelejted. nekem mondjuk nem jött be. ugyan ez a szitu
2015. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!