Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most távkapcsolatban vagyunk. Mindennap órákig beszélgetünk telefonon. Szokott viccelődni azzal, hogy unalmas vagyok telefonszexben, és hát valljuk be, tényleg nem az erősségem, de mindig igyekszek. Tegnap megakartam lepni egy kimondottan szexi beszélgetéssel, kértem hogy csukja be a szemét és csak képzelje el ezt meg azt meg stb és tényleg nagyon intim volt, ergó eléggé kimásztam a komfortzónámból (a rendes szex az természetesen okés, csak a telefonszexben valamiért nem annyira jön spontán nálam valamiért, csak erről van szó). Na szóval hosszú percekig csak intimkedtem, aztán a végén többször is félbeszakított hogy óó ez milyen unalmas, aludjunk inkább, de ezt is így poénkodva mondta. Na most az én humorérzékem majdhogynem határtalan és még tűrtem is ezeket a jelzőket annak ellenére, hogy nem értékelte ezt az egészet semennyire sem. De csak nem hagyta abba a sértegetést és a végén már ilyenekkel poénkodott, hogy más fiúval fog legközelebb telefonszexelni, mert én unalmas vagyok és ez annyira sziven döfött, hogy utána nem vettem fel neki a telefont, megírtam neki, hogy most nincs hangulatom beszélgetni. Aztán erre (mint valami bosszú, hogy nem veszem fel neki) elküldött egy screenshot-ot, amin az volt, hogy elküldött egy puszilós smiley-t az exének és kérdezte, hogy fent van-e. Ezután mondta, hogy egész este vele fog beszélgetni, meg hogy visszamegy hozzá. Ezek után még hívott, de már végképp nem volt hangulatom hozzá. Ezután fogta és megírta, hogy szakít velem 7 hónap után és hogy ne keressem és hogy letilt. És itt vagyunk most.. Mit kéne tennem? Szeretem őt és tudom hogy ő is engem, de valamiért mégis azt érzem, hogy nem ez volt a dolgok megfelelő elintézési módja a részéről..

2017. dec. 31. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
telefonsex....eddig olvastam....gyerekek
2017. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre pár év múlva visszagondolsz kiröhögöd magad. Nem tudom hány évesek lehettek, de ez nemhogy nem szerelem, mégcsak szeretet se. Most azt kell tenned, hogy elfelejted. Hidd el ez röhejes, telefonszex?! Meg az exének irogat? Ne hagyd, hogy hülyét csináljon belőled, de ez màr késő. A távkapcsolat amúgy is halál, bizalom az alapja, de az már ott megdőlt, hogy másik csávónak írt. Hagyd a francba nézz szèt a környezetedben
2017. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy látszik túlságosan gyerekek vagytok még egy kapcsolathoz, de a jó hír, hogy ezekből is lehet tanulni. De adok egy tippet: kommunikáció. Ha valami nyűgöd van, akkor nem bevágod a durcit, mint valami ovodás, hanem szépen kinyitod a szájacskád és elmonod a másiknak.
2017. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebből nem esik le, hogy egyrészt nem szeret, másrészt meg egy r¡b¡, akkor reménytelen vagy. :/
2017. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a csajt, ha inkább az exével beszél, mert te nem vagy elég jó telefonszexben...
2017. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez lett volna az első eset amikor az exéhez visszamegy. Hagyd a francba.
2017. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#1-es, hát sajnállak, hogy nem lehetett még részed ilyesmiben. De nyugi, nem szégyen, hogy még sosem csináltad :* Még nem késő!
2017. dec. 31. 18:45
 8/12 A kérdező kommentje:
#2-es, 21-25 évesek vagyunk. Lehet gyerekes a szituáció, de nem ez a főtéma mindig amikor beszélgetünk. És a telefonszex az hidd el, kell, ha az ember távkapcsolatban él valakivel. Mert itt nem 1-2 hónapról beszélünk, amíg távol vagyunk egymástól..
2017. dec. 31. 18:46
 9/12 A kérdező kommentje:
#3-as, többször említettem neki, hogy ez kicsit szíven döf mindig, amikor ilyeneket mond. Egy idő után már egyszerűen nem lesz hangulatom elismételni ugyanazt.
2017. dec. 31. 18:48
 10/12 A kérdező kommentje:
#4-es, nem ismered sem őt, sem engem, úgy hogy nincs jogod ilyen jelzőkkel illetni, kösz kösz!
2017. dec. 31. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!