Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor beszélnétek rokonokró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor beszélnétek rokonokról egy randin? Ő 18/l, én 20/f

Figyelt kérdés
Ha egy csaj beszél a rokonairól egy 3. randin, hogy tök jól kijönnék velük és a családjával, az utalás lenne, hogy bejövök neki vagy inkább próbálja bemutatni, hogy nem mindenhol van olyan rossz rokoni és családi kapcsolat, mint nálam? Ti egy ilyen helyzetben (randi, neki jó és nektek rossz rokoni szálak) mikor beszélnétek neki a családtagjaitokról?

2018. jan. 1. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igazából attól függ. Nekem azért valamilyen szinten rosszul esne ha tudná hogy nekem annyira nem jó ő meg dicsekedni hogy neki meg mennyire jók a rokoni szálak de ha nem tudná valamilyen szinten akkor is.

Szerintem csak akkor hozd fel ezt a témát a saját részedről mikor már teljesen megbízol benne. Nem kell ezt elhamarkodni.

2018. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megbízok benne, mert nagyjából 3 hónapja beszélünk és azt is tudja, hogy ilyen a helyzetem. De azt mondta, hogy szerinte jól kijönnék az ő rokonaival és családjával.
2018. jan. 1. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!