Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-18 év körüli fiúk! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 év körüli fiúk! Ti járnátok egy ehhez hasonló arcú 13-14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


És nem, nem Én vagyok ez a hasonló arcú lány, hanem a legjobb barátnőm, akinek egy 18 éves barátja van már 1 éve, de nem leszólni szeretném Őket, mert amúgy olyan a kapcsolatuk, amiről sokan még álmodni sem mernének, csak nekem ez egy kicsit akkor is fura. Mármint a 4 év korkülönbség.



2018. jan. 2. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

17/l~25/f

Szerintem ez se normális, mégis együtt vannak lassan 4 éve...

2018. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felnőtt nők között is válogatni kell ki az aki nem fogyatékos, nemhogy kislányok között... Szóval nem, lehet akármilyen a csaj, akármilyen nőies teste is, belül zseninek és átlagtól eléggé érettnek kell lennie hogy bármi legyen vele. Kivéve ha csak ki akarnám használni. Akkor le van tojva hogy milyen a kiscsaj.
2018. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Ha tényleg megfordult az a fejedben, hogy kihasználj egy akármilyen korú lányt, vagy nőt, akkor te egy igazi nagy gyökér lehetsz.
2018. jan. 2. 16:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szép lány , de azért ég, 13 éves ne járjon 18 évessel szerintem szerintem 15-től lehet, hidd el sokat számít az a pár év

19/f

2018. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon szép, de a szememben Ő mégcsak egy kislány, szóval nem, nem jönnék vele össze.

Mondjuk Én egy 14 évessel sem jönnék össze, mert még éretlenek, és itt most nem a testi, szellemi érettségről, hanem a lelki érettségről beszélek.

20/F, remélem ez még épphogy belefér.

2018. jan. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten ilyeneket keresek, mert a nagy részük naív. ;)

20/f

2018. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hmm... #6-os, Már kezdem érteni, hogy miért gondolják azt sokan, hogy a fiúk később érnek... Méghozzá pont az ilyen aberráltak miatt, mint amilyen te vagy!

Hallod? Neked, hogy esne, ha halál szerelmes lennél valakibe és kiderülne, hogy csak kihasznált téged? Hmm? Ja persze, sehogy, hisz te mégcsak egy éretlen kisgyerek vagy.

Ilyenkor sajnálom amúgy, hogy nincs egy homoszexuális haverom sem.

27/F

2018. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 Tudod mit kell kihasználni? Mert nem, nem a lányokat, hanem tudod mit? Az ÉLETET! De így, hogy neked semmi életcélod sincs, csak a baszás meg a baszás, így aligha hiszem, hogy neked van olyanod... Sem feleséged, sem gyereked, semmid nem lesz, nem fogsz elérni semmit sem az életben! Ja, mégis... Pár kipipált csajt a kis füzetecskédben. Fú, de nagy szám!

Mondjuk Én ilyen embernek nem is kívánom, hogy családja legyen.

És felőlem most nyugodtan jelenthetsz a moderátoroknak, mert ezt Én nem kötekedésnek szántam, hanem figyelmeztettelek arra, hogy ha továbbra is folytatod ezt az undorító életstílust, akkor nagy az esély arra, hogy egyszer tényleg a híd alatt kötsz ki. Magyarul ez egy segítség nyújtás a részemről, amit te vagy elfogadsz tőlem, vagy nem és éled továbbra is a nem létező kis életedet.

2018. jan. 3. 21:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Olyan vagy mint egy nagymama, aki a rögeszméit ráerőlteti másokra és jó tanácsként állítja be, és idióta aki nem tartja be.


Amikor egy fiatalabb csajszival majdnem elkezdtem járni, a haverom boldogabb volt mint a csaj, mert tudta mennyire sokat fogok neki adni, hogy mennyire jóindulatú vagyok.

Te viszont már akkor átmentél provokáló, kötekedő fogyatékos agresszív stílusba amikor feltételezést írtam.

Rettentően taszító személyiséged van, nagyon ítélkező, parancsolgató vagy, úgy hogy fel sem fogod a másik ember mit miért csinál.

Ne lepődj meg ha gyűlölnek a környezetedben, elég erős okuk van rá.


" mert ezt Én nem kötekedésnek szántam"

Én leszúrok valakit egy késsel, utána mondom hogy nem leszúrásnak szántam. Remélem nem veszik leszúrásnak.


És ha legalább már ilyen idétlenül hisztizel, legalább értelmes dolgokat írj.

"akkor nagy az esély arra, hogy egyszer tényleg a híd alatt kötsz ki."


Ha egy kislányt felszed egy férfi és kihasználja -> Híd alatt köt ki.

Gratulálok. XD

"Magyarul ez egy segítség nyújtás a részemről,"

Szóval még próbálod magad beállítani segítség nyújtónak, és még ezt el is hiszed. Rohadtul torzult beteg vagy.


"Gyökér vagy, undorító vagy. Én nem sértésnek szánom, csak segítek. Ezt mind azért, mert nekem nem tetszik amit csinálsz."

Valami azt súgja téged nagyon sokan utálnak, te pedig ezt próbálod figyelmen kívül hagyni és úgy beállítani a többieket mintha ők lennének a rosszak, hülyék, buták.

Tanulj meg magadba nézni, mert úgy élni ahogy te élsz, szörnyű lehet, ennyi rosszindulattal benned.

2018. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 KJUsul ***** válasza:
És akkor mi van az 1.-es által leírttal? 21 éves csávó döngeti a 13 éves lányt. Gratula, mit is mondhatnék. Főleg a lány szüleinek jár a nagy nagy taps....
2018. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!