Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg volnék, vagy mi ütött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg volnék, vagy mi ütött belém? Miért ment el az eszem? Ha valakinek volt már ilyen vagy ehhez hasonló rossztapasztalata, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy hete tart ez az állapot. Legszívesebben leteperném. Odabújnék hozzá, és nem engedném el. Vágyom az ölelésére.

Első unokatestvér, és nem vagyok ómigráns.

Nem vagyok érzelgős típus. Nem tartozom a rózsaszín világképes love-imádókhoz. Ember vagyok.

De egyre jobban beleőrülök ebbe. Már egy hete tart.


2017. máj. 21. 11:48
 1/6 anonim válasza:
Neked mi azt isten bajod van? Tudod mit szűrtem ki ebből? Szenvedek szenvedek szenvedek szenvedek... Mi a baj pontosan?
2017. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig első unokatestvérrel nem kéne :/

Ilyen ez, nekem is például elég nehéz lehet barátnőt találni mivel az egész város, illetve a fél megye rokon 😅😅 :/


Próbáld valahogy türtőztetni magad. Az unokatesód hogy áll hozzád? Ő is érez irántad valamit?

2017. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Beleesett az unokatestvérébe.
2017. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ehhh... Nem vagy beteg.

Én húsvétkor bealudtam az unokatesóm mellett, és időnként még gondolok rá, hogy talán le kellett volna feküdnünk. (Kicsit bánom is, hogy nem így történt.) Helyes fiú, és nem vagyunk testvérek.

Szerintem normális dolog. Nem vagytok testvérek, és alig tartottátok egymással a kapcsolatot.

Meg aztán együtt is éltek. Tehát elkerülhetetlen, hogy ne alakuljon ki köztetek vonzalom.

2017. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1: Eddig, ha ilyet éreztem, lefeküdtem az adott fiúval. Itt ugye ez nem lehetséges.


2: NEET-hajlamú. Megvan a maga bátorsága és kitartása, de úgy vetem észre, hogy a lányokkal szemben szégyenlős típus. Amikor rámjött ez a dolog, először megremegett, majd visszaölelt. Végre éreztem, hogy nem vagyok támasz nélkül. De nem próbálkozott. Néha belesimított a hajamba, de amikor látta, hogy zavar, abbahagyta.


4: Nem hiányzik, hogy elpletykálja. A fiúkkal az a baj, hogy olyan pletyisek, mint amilyennek minket állítanak be.

2017. máj. 21. 12:14
 6/6 KJUsul ***** válasza:

Lehetségesnek éppen lehetséges, hogy összefeküdj vele, csak nem biztos, hogy jóra vezet. Ismerek olyant, aki elvette az első unokatestvérét. Csodás két gyerekük lett. Az egyikük szellemileg visszamaradott lett végül. A másiknak meg lett 3 gyereke és mind sérült lett....


Szóval átgondolandó. Am én is beleszerelmesedtem az egyik unokahúgomba, de inkább távol maradtam, hogy véletlenül se legyen semmi. Mondjuk ahogy én kinézek, erre úgysem lett volna esély.:D


Lényeg, hogy távolodj el tőle, méghozzá mihamarabb, ebből semmi jó nem fog kisülni.

2018. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!