Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha állandóan csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha állandóan csak rá tudok gondolni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki iszonyatosan tetszik nekem, de szinte már megkeseríti az életemet ez az érzés, mert állandóan csak rá tudok gondolni. Alig eszem, nem alszom, ha pedig mégis sikerül egy kicsit, akkor is megjelenik álmomban. Ha valami csoda folytán elterelődik a figyelmem róla, akkor mindig jön valami, ami szembe juttatja őt. Úgy érzem, hogy kezdek megőrülni, de nem merek kezdeményezni, mert félek a visszautasítástól... Mit tegyek?! Veletek volt már ilyen?

2018. jan. 3. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele és az alapján majd kiderül hogy mit szeretne.
2018. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is ez volt, most szabin voltam 12 napig és állandóan az eszembe jutott az a lány.. Mindig az jutott az eszembe, hogy ha legközelebb látom, mivel tudnám őt megfogni vagy vmi, hogy legyen esetleg egy randi vagy később annál több. Egy darabig vele is álmodtam. Napközben ha filmeztem, moziban vagy valahol máshol voltam, esetleg cod-oztam, akkor arra az időre kiment a fejemből a gondolat de este.. mindig előjött. Szerencsére viszont az idő múlásával tompult. De csak olyan dolgokra tudtam gondolni, hogy milyen jó lenne most vele együtt.. Próbáld elfoglalni magad valami olyasmivel ami kikapcsol, addig amíg nem történik valami az ügyben :)
2018. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!