Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Hogyan tudnám elfelejteni? Miért gondolok rá állandóan ma egyáltalán? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jó kategóriába írtam-e, de nem tudtam hova kéne. Ez a sztori, kezdem az elején:9.-ben (2 éve) volt egy srác, ő volt "a buszos srác" számomra. Egy faluban laktunk, egy suliba jártunk, ő két évvel idősebb nálam, 11.-es volt akkor. Egyszer a buszon ültem és "kinéztem magamnak". Azóta mindig láttam a buszon, mindig próbáltam arra a buszra szállni, amelyiken ő volt. Nagyon tetszett. Ennél több nem nagyon történt a buszon.Abban az évben a sulis bál megnyitójára lehetett jelentkezni keringőzni. Az első keringőpróbára elmentem egy barátnőmmel. A srác is ott volt. Párt kellett választani. A lányok jelentősen többen voltak. Ránéztem lopva a srácra, ő is rám. Odajött hozzám, hogy táncolok-e vele. Igent mondtam. Együtt táncoltunk, én nagyon nagyon nagyon sokkhatás alatt voltam, hogy úristen. Amikor vége lett a barátnőm kérdezte, hogy elmegyek-e vele fagyizni. Mondtam hogy oké, így otthagytam a srácot. Iszonyat hülye voltam, tudom, tudom, nem kell mondani. De én nagyon szerencsétlen és reménytelen vagyok ilyen esetekben. Egyfolytában áradozom valakiről, folyton rá gondolok, de ha ott van az esély akkor annyira bepánikolok és inkább elrohanok. Ezt utálom magamban. Ezért nagyon nagyon talpraesettnek és magabiztosnak kell lennie valakinek, hogy összejöjjünk, mert különben elcseszem. Ezután nem volt semmi. Olyan barom voltam, mert bepánikoltam és nem mertem elmenni a következő keringőpróbára. Nem volt semmi a sráccal, próbáltam elfelejteni. Egy barátnőm is mondta róla, hogy bunkó, ez segített. Aztán egyszer láttam, hogy az egyik osztálytársamat korrepetálja. Ekkor kiakadtam, mondtam ennyi elég volt belőle, szépen lassan elfelejtettem. Tavaly elballagott, aut hittem nem látom többet. Tévedtem. Egyszer éjjel az utcán jött velem szemben még régebben, de akkor nem fogott meg különösebben. Ma viszont megint láttam. Kicsit hosszabb lett a haja (imádom a kicsit hosszabb hajú srácokat) és nagyon jól áll neki és hihetetlen jól nézett ki. Ott állt a suliban és telefonozott. Én is ott álltam, vártam valakire és gondolkodtam a srácon. Aztán elment mellettem, ki az udvarra és ennyi volt. De azóta nem tudom egyszerűen kiverni a fejemből. Egyfolytában azon kattogok, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen hogy elcsesztem. Vagy ha már ilyen szerencsétlen voltam akkor most miért gondolok rá ennyit. Nem szeretnék rá gondolni, mert esélyem se lehet szerintem nála ezek után, plusz ki tudja mikor látom legközelebb. Az meg a másik, hogy Pesten tanul én pedig kb.2 órányira Pesttől lakom. Mit kéne szerintetek csinálnom hogy elfelejtsem és ne agyaljak rajta? Tudom, hogy esélyem sincsen nála de ez valahogy nem tud érdekelni és semmire nem tudok emiatt koncentrálni.:(

2017. máj. 4. 22:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Jajj, meg azt elfelejtettem írni, hogy egyszer volt még olyan régebben, hogy a faluban bicikliztem és ő ment a helyi edzőterembe. Összenéztünk és ennyi volt. Igazából mindig az volt ha láttuk egymást, hogy összenézünk és ennyi. Ohh megint rajta agyalok xD nem szeretnék rajta agyalni állandóan!!
2017. máj. 4. 22:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást. Itt gyakorin nagyon jól lehet ismerkedni xp
2017. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha tudod a nevet, szerintem irj ra, jo tudom, hogy ezt konnyu mondani, de szerintem mindenkepp probald meg, nem kell nagy "huhot" csinalni belole, szerintem egy szimpla "hogy vagy" kerdes is megteszi, ha valaszol mar jo vagy;) nekem mindig konnyebb volt irasban, probald meg elsonek ugy es majd meglatod mi alakul ki belole:)
2017. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!