Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ráírni ismeretlen lányokra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ráírni ismeretlen lányokra?

Figyelt kérdés
Mondjuk hogy bejelölök egy ismeretlen lányt aki megtetszik és ráírok simán hogy mizu, mit csinál stb.. csak az az érzés tart vissza hogy mit fog gondolni hogy ez meg ki??? De szükségem van valakire akivel esténként beszélgethetek. Élőben is szoktam próbálkozni de mostanába keveset járok ki. Persze a célom az hogy barátnőm legyen. Mivel most szakítottam a barátnőmmel pár hete magányosnak érzem magam .De lány barátok szerzése sem ártana. Nem lenne egy kicsit gáz úgy vadidegenül ráírni? Hogy írjak rá vagy hogyan kezdjem a beszélgetést hogy ne legyek letámadó?
2018. jan. 3. 01:48
 1/10 zsirdagadék_ ***** válasza:
Ráírni nem gáz, de ha szeretnél választ is kapni, legyél kreatívabb, mint egy "mizu mit csinálsz".
2018. jan. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Arra gondoltam,hoyx ismerkedhetnénk. Nagyon szép vagy gondoltam bejelöllek.

Így talán annyira nem letámadó. :)

2018. jan. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez jo utolso :)
2018. jan. 3. 03:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó ötlet egyből bókkal kezdeni.

"Nagyon szép vagy gondoltam bejelöllek. "

Számomra ez már a nagyon nyomulós kategória, sőt, inkább gáz. Bár ahány ember, annyi ízlés.

Egyébként az első fele szerintem magában is megállja a helyét.

2018. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyen "Szia, mizu, mitcsi?" ráírással egy kicsit gáz, ahogy írtak előttem is, legyél kreatív. Full idegenekre nem tudom, inkább olyanokra írnék akikkel van egy-két közös barátunk, talán az a közös barát tudna is segíteni, mármint bemutat, vagy megkéred hogy hívja el őt is meg téged is valamerre (nem étterembe meg ilyenek, az sok lenne) hanem ilyenek h karácsonyi vásár (tudom hogy elmúlt csak példaként írom :D).
2018. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz ráírni, ha nem rossz szándékkal teszed. Persze ő ezt nem tudhatja, de ha rám írnál egy bókkal nem biztos hogy visszaírnék..

Viszont ha leírod csak nagyon röviden a szándékodat, hogy-Szia, szimpatikus vagy lenne kedved beszélgetni?- vagy valami ilyesmivel szerintem többen fognak visszaírni.

De ez csak az én álláspontom, lehet valakinek pont a másik jön be.

2018. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A "szép vagy" rész szerintem is hagyd ki belőle.

17/l

2018. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak vigyázz, hogy kire. Pl. akit Margónak hívnak, arra ne, mert te is tudod, hogy nem szabad írni a Margóra.
2018. jan. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nagyon adja :D
2018. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaja xD
2018. márc. 28. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!