Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen és hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen és hogy lehet ezen a tulajdonságon változtatni?

Figyelt kérdés

Lehet "kicsit" hosszú lesz bocsi,de kösz ha elolvasod :)

Szóval,az a rossz tulajdonságom van,hogy ha valaki tetszik,akkor kívülről ridegnek tűnhetek,közben pedig csak a zavarba jövés van a dolog mögött. Azaz alig tudok megmukkanni,sőt még köszönni is. Pl.iskola előtt mindig beszoktam menni egy boltba és ott van egy 20-24 körüli csajszi a pénztárnál,na ő az akinél jobban még soha senki nem fogott meg 18 év alatt,brutálisan tetszik,melegem lesz ha már csak a közelébe érek,azt így az következik be,hogy alig bírok megszólalni. Vagy nagyon félősnek vagy nagyon ilyen "bérgyilkos"-nak tűnök,kedvtől függ. Ma is még az első "szia" ment nagy nehezen,de az elköszönésnél nem bírtam kinyögni csak a visszajáróra,hogy "köszi",egyszerűen annyira leblokkolok. Már a korkülönbség miatt is bele kell törődjek,hogy nuku esély,de annak az esélyét legalább nem akarom lenullázni,hogy valami dumáló viszonyba kerüljek vele. Mással röhögcsél,viccelődik mert ők úgy mennek oda de én meg mint aki karót nyelt. Ezért is fáj tökre amikor valakivel előttem jóízűen dumálgat,odamegyek és mintha kicsit lemenne a mosoly az arcáról,mintha legbelül azt gondolná,hogy"úristen ez az élettelen gyerek megint itt van". Bár azért próbálok mosolyogni,csak hát nem jön össze olyan önbizalmasan,csak egy kicsi fél mosoly. Mondjuk ez abból is adódik,hogy 0 önbizalmam van,nem tartom magam valami vonzó csávónak,bár nem kaptam még semmilyen megjegyzést a kinézetemre,szóval nem tudom. De magamnak nem tetszem,van 1 lány akinek a viselkedéséből az jöhet le,hogy tetszem neki,de ennyi. Szóval ezért is félek megnyílni,mert hogy mit gondolhat rólam a másik,hiába jó pofizok,ha csúnyának tart. Osztályban is van 1 ilyen lány aki nagyon gyönyörű,annak is csak akkor tudok köszönni,ha egyedül vagyok,azaz muszájból valahogy csak kinyögöm,de ha haverral vagyok nem megy,mert akkor a haver úgy is köszön azt el van intézve. Akinek tetszhetek,annál se tudok teljesen megnyílni bár nála jóval jobban azért,még szerencse,hogy ott ő volt a kezdeményezőbb anno,olykor konkrétan már anyáskodott felettem,amit élveztem,de közben zavarban is voltam. Szóval vannak olyanok akik abba a kategóriába tartoznak amitől full ko vagyok,pont az ilyen aranyos de közben menő,belevaló csajok,főleg ha kinézetben és viselkedésben is azok,márpedig ők 3-an pont olyanok,én pedig mivel pont ennek az ellentéte,azaz visszafogott vagyok,félek tőlük. De ha olyan lány van aki nem hoz ki belőlem durva érzelmeket,akkor nála megtudok nyílni,általánosban is volt 2 ilyen,akik bár tök szépek voltak szintén,de jól el tudtam hülyülni velük és a mostani osztályban is van 1 ilyen,szóval legalább ez megy :D


2018. jan. 5. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
igy en is szokktam erezni magam. Nem merek mosolyogni inkabb ossze feszitem a szam. : D
2018. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!