Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Egy lány van az ügyben, aki nekem nagyon tetszik... És ebből jön a gond :D Méghozzá az, hogy általában akárkit lemerek szólítani, meg beszélgetni, viszont neki szinte köszönni sem merek, aztán mindig amikor lett volna lehetőségem odamenni hozzá, nem teszem, és utána folyamatosan csak annyi jár az eszemben, hogy mekkora nyomorult puhap*cs vagyok... Amikor meglátom, az kb olyan, hogy szinte semmi szó nem jut eszembe, a hasamban pedig ilyen 'idegesség' érzet van:D Gondolkozom azon, hogy hallgatok előtte zenét, hátha ad annyi adrenalint...

2017. jan. 17. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
próbálj meg először barátokkal közelíteni felé, akkor felszabadultabb vagy kicsit. Ezalatt nem azt értem, hogy vagy 4 fiúval rohand le :P hanem egy baratoddal menj oda, és kezdjetek beszélgetni. Hajra:)
2017. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia bocsi megkérdezhetem hogy hány éves vagy? :)
2017. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16/F
2017. jan. 17. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!