Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket taszítanak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket taszítanak a nagyon vékony lányok?

Figyelt kérdés

48-9 kg vagyok és 170 centi. Egyszerűen nem tudok hízni, na meg van amikor nem is vagyok éhes. Kicsit félek, hogy túl soványnak tartanak a srácok. :/

15l



2018. jan. 5. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Még a vékony is, nem hogy a nagyon vékony :D szedj fel magadra 10-15 kg-t :D
2018. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek a vekony lanyok :)

18F

2018. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Én a nagyon vékonyat lányokat szeretem pl. 23F
2018. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint a vékony lányokat preferálom. A "husisabb" lányok annyira nem jönnek be, mert mostanában nagyon elbízták magukat. Szerintem ez a dolog, hogy a sovány alkat az ideál kezd megfordulni és többször kapnak bántásokat is a vékonyabb lányok..(személyes tapasztalat). Ha egészséges vagy semmi baj nincs azzal, hogy sovány vagy, viszont az étvágytalanság lehet lelki eredetű is. Gondold át, hogy mi miatt lehet, ha nem genetikailag örökölted. Ha szeretnél hízni felkereshetsz egy endokrinológust, lehet a pajzsmirigy működészavara áll a háttérben. Te hogy érzed? Tényleg másnak szeretnél megfelelni vagy inkább magadnak?
2018. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a bizonyos vékony lány a barátnőm és én fiú vagyok mielőtt félreértenéd :)
2018. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, de az én véleményemre nem éri meg adnod, egyrészt egy random tag vagyok a netről, másrészt nagyon furcsa az ízlésem. Tény, hogy egészségesebb mint a kövérség, így ilyen szempontból nem annyira kifogásolható, de a többségnek gondja van vele, van egy lány a sulimban, akinek igazából tök szép az arcra, viszont a vékonysága miatt nem talál senkit (kb. olyan alkatú mint te).
2018. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#4 inkább magamnak, csak kicsit tartok tőle, hogy hiába szeretem meg magam, nem fogok másoknak tetszeni. Sok barátnőm mondja, hogy nagyon szép vagyok, és lehetetlen, hogy nem találok magamnak barátot. De én félek, hogy rámnéznek, és már mennek is tovább, mert rám aggatják az anorexiás jelzőt.:(
2018. jan. 5. 19:28
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 együtt érzek a lánnyal, de köszi a válaszod, és igazad van, de ha többségben vagytok, az nekem még is csak egy visszajelzés :)
2018. jan. 5. 19:31
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. pont ez az ideálom, amit leírtál :)


18/F

2018. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De irigyellek, én meg pont, hogy vékony szeretnék lenni és magas, de sajnos ennek az ellentéte vagyok, ami nagyon bánt. :( 14/L
2018. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!