Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszavas válaszok miééééééé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszavas válaszok miééééééé?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a szitu, hogy van egy lány ő jelölt be ő írt rám többször is, szóval minden jel arra mutatott, hogy bejövök neki, de mégis szinte mindig átmegy a beszélgetés ilyen egyszavas válaszokba, pedig én mindig valami hülyeséget legalább megprobálok írni, és elég lelombozó egy ilyen választ kapni a mondandómra, kérdésemre :c. Lehet mégse jövök be neki, vagy unalmas lennék :x?

2018. jan. 5. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:
18/f
2018. jan. 5. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:
csaj buta. nem vagja a poent. tuti 15-6 eves a csaj..
2018. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valljuk be,manapság egyre többen csak azért jelölik be az embereket,hogy minél több "ál"barátot szerezzenek,akivel esetleg dumcsizhatnak a suliban,így nem tűnnek magányosnak. :D Ismertem olyan embert,aki bejelölt 10 embert és egyszavas válaszokat adott,de a suliba folyton a mobilján lógott szóval fontos embernek tűnt. Nem akarlak lelombozni,de nem hiszem,hogy sokat jelentesz neki,különben jobban reagálna.
2018. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
minden esetre folytatom vele a társalgást és lesz ami lesz :XXX. Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek dobtam egy zöld gombot :D
2018. jan. 5. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!