Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehetne tenni az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni az ilyen egyszavas válaszok ellen?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom ,hogy néha valamelyik csak ilyen reagáló típus mindig nekem kell felhozni témát ,ha felhozok akkor meg megfagy a beszélgetés mert azon gondolkodik 1 órán keresztül ,hogy mit írjon vissza:D (nem vagyok valami b**z a csajozásban, és tényleg olyan témákat hozok fel amikre egész egyszerűen nem lehet nem 2 órán keresztül beszélgetni, de valahogy mindig összejön hogy találkozok ilyennel.
2016. okt. 22. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam egy szóban válaszolni a fiúknak, mert nem akarom megbántani azzal, hogy nem írok vissza viszont különösebben nem szeretnék vele beszélgetni. Aki érdekel (és most nem csak pasizás ügyileg írom) azzal kerek mondatokban szoktam társalogni. Szóval ez van sajnálom:D 17l
2016. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát kedv+ téma függvénye, van ahol 1 szó, van ahol kisregény :'D
2016. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat figyu ahhogy en tapasztaltam akkor irnak egyszavad valaszt ha unnak. Vagy nem akarnak beszelgetni vagy csak rossz kedvuk van :)
2016. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!