Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti minden lányt megnéztek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti minden lányt megnéztek az utcán vagy bárhol?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatja egy lány, hogy miért is nézitek? Hogyan és meddig és milyét nézitek meg egy lánynak? Általában milyeken akad meg a szemetek? Mi a reakciotok ha a lany is eszrevesz titeket?
2018. jan. 6. 19:09
 1/3 Zoli780806 ***** válasza:
21%

Mindegyiket. A rondábbakat csak egy pillantásra, a szebbeket arányosan hosszabb ideig. Sorrendben: láb, cici, arc...elhalad...majd utána fordulok és popó.


:D

2018. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudhatja egy lány, hogy miért is nézitek?

Nem tudhatja.


Hogyan és meddig és milyét nézitek meg egy lánynak?

Feltűnően,másodpercekig,arcát (na jó, nem leszek álszent, ha úgy van, megnézem a többi adottságát is, de nem vagyok bunkó)


Általában milyeken akad meg a szemetek?

Nincs konkrétum.


Mi a reakciotok ha a lany is eszrevesz titeket?

Nem xarok be, ha vissza néz, szóval:

a. elveszem a tekintetem, de nem rögtön

b. mosolygok

c. a és b együtt

2018. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szembe jön, akk a láb, alak, arc, szem. Ha észre veszi, és belenéz a szemembe, akk addig nézem, míg el nem halad mellettem.

Aztán ha hátranéz, akkor a szemét, megnézem a seggét, majd vissza a szemébe.

2018. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!