Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nem látta. "? Van aki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem látta. "? Van aki nem használ messengert csak facebookot? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Írtam 1,5 hete 1 lánynak messengeren(ismerkedési célzattal) azóta nem válaszolt ,de ha lehet hinni a messengernek nem is látta(azt irja kézbesitve és nincs rajt a látta jel). Létezik még olyan aki esetleg facebookot használ de messengert nem? Vagy csak simán meg se nézte amit írtam ,vagy úgy tette hogy ezt én ne lássam? Azóta volt online és valakinek még idővonalara boldog szülinapot is ír szóval tuti nem az hogy nem használta azóta a facebookot. Azóta nem láttam személyesen ,ha látom szerintetek beszéljek vele erről vagy simán hagyjam mert tuti látta és csak nem érdeklem?

2018. jan. 7. 02:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ignorált, ennyi... sajnálom
2018. jan. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ismerősöd? Ha nem, akkor szimplán a "spam"be ment és lehet észre se vette.
2018. jan. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háát... Nekem ez egy kicsit sántít, de attól még előfordulhat, hogy tényleg nem látta. Itt az is fontos, hogy pontosan mit írtál neki. Lehet, hogy tolakodónak tartotta az üzenetedet, ki tudja. Szerintem az lenne a legjobb, ha nyíltan megkérdeznéd tőle, hogy mi a helyzet.
2018. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Esélytelen hogy nem látta, de legalább nem "láttikolta" be hidd el az úgy rosszabb :D
2018. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát, én még fenn tartom, hogy ha nem ismerősöd, akkor egyébbe is ment az üzenet, de nekem volt, hogy hetek múlva vettem észre egy üzenetet, pedig nem szándékosan nem vettem észre.
2018. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!