Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszhettem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhettem neki?

Figyelt kérdés

Édesanyám egy vasárnapi piacon dolgozik.Pontosabban felügyeli a wcket és használatukért fizetni kell.Nem szeretek kimenni mert mindig bennem van hogy ciki lenne ha egy osztálytársammal találkoznék miközben "wc-s bácsi" vagyok vagy valami,de mivel amúgy ritkán látom anyát ezért úgy határoztam kimegyek hozzá.

Beszélgettünk az élet dolgairól meg hogy mik történtek velem és csak rám figyelt abban a pillanatban,semmi és senki másra.

Jött egy lány,kb velem egy idős lehetett.Az apróval a kezében csak állt,várta hogy átvegye édesanyám a pénzt,közbe engem nézett.Anya nem reagált,ezért én átvettem,mondtam egy "szia,bocsi"-t mosolygott majd bement.Anya nagyon mosolyog.Kérdezem tőle mi olyan vicces,azt mondta aranyos lány és hogy tetszek neki.Abban egyetértettem hogy aranyos,de hogy ennyitől tetszek neki?Mondtam neki azért mosolygott szerintem úgy mert azt nézte mekkora barom vagyok hogy ott váratom a pénzel.Anya pedig lereagálta annyival hogy azért nincs barátnőm,mert hülye vagyok.

Anya elment nézni valamit a piac másik oldalán,addig rám bízta a wct. Amikor a lány kijött elment a másik irányba,közben egy pillanatra megfordult hogy elköszönjön.Ez azért volt érdekes mert az esetek 90 százalékában amikor kint vagyok akkor nem szoktak elköszönni csak ha ismerős arcok.Fogalmam sincs mit gondolhatott a lány,szerintem anya csak túlreagálta,ő szerinte pedig pont ezek azok a dolgok amikkel egy lány "kezdeményez".Nektek mi a véleményetek?Úgy gondolom csak ezért kimegyek ugyanebben az időpontba a piacra hátha találkozhatok vele.



2018. jan. 7. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Hát elég érdekes sztori az biztos, de egy kérdés. Miért nem szólítottad félre és beszélgettél vele?? :D


Persze persze valakiknek ez nehéz, de mi bajod lett volna belőle? Próbálkozni szabad :D

2018. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

+


Ja és amúgy meg nem ciki ha kimész anyudhoz és "wc-s bácsi" leszel :D

2018. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazad van,bár itt volt veszteni valóm.

Iskolában 3 lány tetszett meg 3 év alatt,mindhárom elutasított.Azóta kínos ha látom őket,kibeszélnek hátam mögött,elfordulnak ha meglátnak stb.

Ha anyának sürgősen kell ember akkor kimegyek hogy ne kelljen valakinek fölöslegesen fizetni és ha tegyük fel elutasít és újra látnom kéne akkor újabb gázos szitu lenne.

2018. jan. 7. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azok a lányok akik kibeszélnek a hátad mögött ne foglalkozz velük, nem sokra viszik majd az életben, inkább csak röhögd ki őket.


Legalább neked volt merszed oda menni hozzájuk és ismerkedni, lehet hogy ők most egy nagy lehetőséget szalasztottak el ezzel.. DE ne is foglalkozz velük, csak a saját véleményed érdekeljen (tapasztalóból mondom)

2018. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!