Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír ha nem tartja fennt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír ha nem tartja fennt a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van ez a srác aki azt se tudom miért vett észre és hogy miért akar velem találkozni,eggyeltalán nem egy súlycsoport vagyunk.Szóval egy kis ideje írogatunk viszont elég szellősen...és néha olyan flegmásan is ír.Már megemlítettem neki hogy olyan mintha nem is akarna beszélgetni,de azt mondta hogy akar.Tisztában vagyok vele hogy nem én vagyok az eggyetlen akinek ír,ezzel nincs is semmi gond.Csak nem értem,hogy miért nem tud feldobni akkor valami olyan témát ami őt érdekli,hogy tudjunk beszélgetni.Amikor meg próbálnám oldani a csendet egy vicces képpel,nem ír vissza-Mi a baja a vicces Mémekkel?xdd (minden normális válasz köszönök <3,már ha erre lehet normálisat adni..)

2018. jan. 8. 00:06
 1/4 anonim válasza:
Ha sok csajjal beszél egyszerre akkor valószínűleg azért flegmázik mert megteheti. Fiúként mondom neked, hogy ne foglalkozz vele. Inkább engedd el, hidd el jobban jársz:D
2018. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szereti a mémeket, szerintem hagyd a phicsába ˇ^ˇ xD

Komolyra fordítva, nem ismerem a srácot, de így hogy több lánnyal is beszél, meg néha flegmázik, emlékeztet egy ismerősömre (pont ilyen), és ő olyan, hogy arra játszik, hogy a lányok odalegyenek és küzdjenek érte. Aztán lehet a te esetedben nem ez van, ki tudja

2018. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerem az ilyen fajta fiúkat. Azért nem ír folyamatosan, mert talált egy neki jobban tetsző lányt, téged meg hanyagol, mert már nem tetszel neki úgy, de majd ha lepattintja az a csaj aki neki tetszik, na akkor majd fog neked írni többet.
2018. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon bizonygatja hogy ő nem oyan,de tudhatná hogy eg, kisvárosba mindenki tud mindent.Kár érte :/
2018. jan. 9. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!